Crvrnkapice nemoj da pojedes vuka? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Crvrnkapice nemoj da pojedes vuka?

Oceni ovaj blog

Moja komsinica Ljilja ima 27 godina i preko sto kila. Veoma cesto je susrecem u hodniku zgrade i uvek mi podari osmeh onim rumenim bucmastim obrascicima. Bila bi to mnogo lepa devojka da nije vidno ugojena. Ne umem da objasnim zasto ali me uvek asocira na Crvenkapicu., mozda zato sto sam je jednom sreo sa nekom crvenom kapicom na glavi. Zasto ovo pisem. Pa nocas sam imao ruzan san. Krenuo ja u lov i negde duboko u sumi naidjem na malu,lepu kucicu. Virnem iz znatizelje kroz prozor i skamenim se. Unutra Crvenkapica,moja komsinica Ljilja sprema se da prozdere vuka. Ne mogu da verujem sta vidim,uplasih se da ako ona njega pojede onda lovac nece imati koga da spasava,vuk nece biti vise zao a ja cu morati da pitam kevu zasto mi nije ispricala istinu dok me je uspavljivala sa tom pricom kad sam bio mali. Fala dragom Bogu pa sam se probudio,istina mokar do koze ali sam bar spasio moju pricu.. Osvanulo je jutro,pijem sa kevom kafu a ona mi kaze kad budes krenuo na faks svrati do one komsinice Ljilje obecala sam joj jedan recept.. Kako sam je samo pogledao s' cudjenjem i zapitao ...jel ti hoces da ona mene pojede? Keva se nasmejala i samo rece vala kakav si ne bi bilo steta. Sad ce neko mozda da mi kaze al si se ti bio udzidzio,jok more ne purnjam,casna rec....

p.s. Pri prvom susrtetu u hodniku kada mi je komsinica uputila osmeh nisam mogao a da je ne zamolim da ne pojede vuka. Pogledala me je zacudjeno,onda se povukla korak unazad i zapitala "da li si ti bre normalan"?....ne znam komsinice ali sam ja tebe prepoznao............

Pošalji "Crvrnkapice nemoj da pojedes vuka?" na Facebook Pošalji "Crvrnkapice nemoj da pojedes vuka?" na Google Pošalji "Crvrnkapice nemoj da pojedes vuka?" na My Yahoo! Pošalji "Crvrnkapice nemoj da pojedes vuka?" na Live Pošalji "Crvrnkapice nemoj da pojedes vuka?" na MySpace Pošalji "Crvrnkapice nemoj da pojedes vuka?" na Twitter Pošalji "Crvrnkapice nemoj da pojedes vuka?" na Digg Pošalji "Crvrnkapice nemoj da pojedes vuka?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. kross (avatar)
  2. vilijem vilson (avatar)
    Добро, супер...Него, ако разрадиш тему, немој занемарити ловца Луку.
  3. SibirskiTigar (avatar)
    *kross

*vilijem vilson, hvala drugar
  4. Neponovljiva Gracija (avatar)
    Sjajan si kao i uvek
    Ažurirano 13.06.2009. u 10:43, autor: Neponovljiva Gracija
  5. SibirskiTigar (avatar)
    Neponovljiva Gracija - lepo je ovo cuti,hvala
  6. lejla.al.dbuni (avatar)
    Mislim da tu ima necega vise u tvojim osecajima prema bucmastoj Crvenkapici,a san je to(kako mu podsvest i nalaze) zamaskirao.
    Nesto mi pade na pamet:da nisi ti sam vuk u snu,koji je personifikacija potisnutih ti zelja,usled straha da ih otvoreno ispoljis,prema rumenoj komsinici-Crvenkapici?Nije lose da malo prelistas svoja osecanja.
    "Lepa devojka sa rumenim obrascicima"-tvoje priznanje,je svesni deo onoga o cemu pricam.To ce ti biti jasnije kada mladjana Ljilja skine kilazu.
    Eto toliko..misli o tome!..he,he..
  7. gagili48 (avatar)
    Slazem se sa Lejlom..da ti nisi potajno zainteresovan za komsinicu?...
  8. SibirskiTigar (avatar)
    *lejla al.dbuni
    *gagili48

# Niste pomislile da je Ljilja mene vec pojela? Nije salim se. Posto vas dve,bas kao i ja, volite stihove Mike Antica mozda odgovor nadjete u zbirci "Garavi sokak" i pesmi "Joca".Ako je ne pronadjete,samo recite i postavicu je ja
  9. SibirskiTigar (avatar)
    Evo gagili48:

Jesi l cuo
    da ce sutra padati dinari s neba?
    Nisam.

A je l verujes
    da ima tica sto donosi kolace?
    Ne verujem.

Jesi l cuo
    da ima negde da je stalno leto?
    Nisam.

A je l verujes
    da u radiju zive mali ljudi?
    Ne verujem.

Mars odavde iz naseg sokaka
    kad ne umes da sanjas.
    Da te pokrljam napola - kao lebac.
    Eto!
  10. lejla.al.dbuni (avatar)
    Everything is clear,dear !
    And just go ahead,Siberian tiger..he,he..
    Ažurirano 13.06.2009. u 16:18, autor: lejla.al.dbuni
  11. gagili48 (avatar)
    Hvala ti tigre...puno, jako dugo je nisam procitala...a toliko je dobra...
  12. kross (avatar)
    Jesi l cuo
    da ce sutra padati dinari s neba?
    Nisam.

A je l verujes
    da ima tica sto donosi kolace?
    Ne verujem.

Jesi l cuo
    da ima negde da je stalno leto?
    Nisam.

A je l verujes
    da u radiju zive mali ljudi?
    Ne verujem.

Mars odavde iz naseg sokaka
    kad ne umes da sanjas.
    Da te pokrljam napola - kao lebac.
    Eto!

BRAVO!!!! ura za sanjalice!!!!!!
  13. SibirskiTigar (avatar)
    *lejla - jasno je da smo u istom sokaku,idemo napred nego sta

*gagili - dobra je zato sto verujes da ima ptica...

*kross - napravimo stranku sanjalica,necemo se baviti politikom samo ce mo sanjati.
  14. Миле саКлисе (avatar)
    А јел ио Вук или вук?
  15. SibirskiTigar (avatar)
    Onako je kako ti mislis da jeste
  16. makilika (avatar)
    cudan ti owaj san....
    paz da te ne pojede....xd
  17. SibirskiTigar (avatar)
    makilika - ti se ne plasis vuka?
  18. makilika (avatar)
    ne ja....ja ga obozawam....xd
  19. SibirskiTigar (avatar)