Hteo sam da ozenim Anu Ivanovic - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Hteo sam da ozenim Anu Ivanovic

Oceni ovaj blog

Jos kolko prosle godine nisam propustio ni jedan njen mec. Budio sam se nocu u tri sata,cetiri,navijao za nju,drhtao,sekirao se kada izgubi. Isao da je sacekujem ispred gradskog dvora,izvikivao njeno ime i pevao joj pesme ispod balkona.
Sve je islo onako kako sam zeleo osim da mi se pruzi prilika da je zaprosim.
Iako sam se trudio,cak ponekad bio u njenoj blizini i upucivao joj strastvene poglede nista se nije desilo.Za to glavnu krivicu snose njeni telohranitelji,mnogo zestoki neki tipovi a ja nezan kao pahuljica... medjutim moja nada se nije gasila sve dok nije stigla za mene strasna vest da je u ljubavnoj vezi sa Verdaskom. Srce mi je prepuklo ali opet oprostio bih ja njoj samo da ga ostavi i na moju srecu to se i desilo ali ne zbog mene nego zbog golfera Adama Skota, jednog ruznog trbusastog Australijanca. E to je prevrsilo sve mere i ja sam teskom mukom odlucio da je ne ozenim. Mislim da je ona saznala za moju ljubav i da sada pati znajuci za moj stav i da zbog toga svake nedelje sve vise pada na WTA listi. Ne mogu da kazem da mi je nije zao ali trebala je ranije da misli.
Dnevnice moj ti znas da imam bujnu mastu pa te zato molim da mi ne verujes?

Pošalji "Hteo sam da ozenim Anu Ivanovic" na Facebook Pošalji "Hteo sam da ozenim Anu Ivanovic" na Google Pošalji "Hteo sam da ozenim Anu Ivanovic" na My Yahoo! Pošalji "Hteo sam da ozenim Anu Ivanovic" na Live Pošalji "Hteo sam da ozenim Anu Ivanovic" na MySpace Pošalji "Hteo sam da ozenim Anu Ivanovic" na Twitter Pošalji "Hteo sam da ozenim Anu Ivanovic" na Digg Pošalji "Hteo sam da ozenim Anu Ivanovic" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Romanticus (avatar)

[IMG][/IMG]
    Ažurirano 11.06.2009. u 01:55, autor: Romanticus
  2. v.ip. (avatar)
    Drugacija od ostalih, kulturna, fina, stidljiva, LEPA. Sigurno najlepsa teniserka svih vremena. I to cime se bavi-odlicno radi. Uopste ti ne zameram. Ustvari zameram ti jer bi i ja da je ozenim
  3. SibirskiTigar (avatar)
    v.ip tvoje sanse su velike jer sam ja odustao,samo hrabro napred
  4. Cicoka (avatar)
    Ma vi ste sereti jedni mali;)
  5. gagili48 (avatar)
    Ok...hteo si ti, jos samo da ona pristane...
  6. Vodka (avatar)
    Tigre , pa nije valjda da si ti digao ruke?
  7. SibirskiTigar (avatar)
    *Cicoka,valja se malo i nasaliti

*gagili48, mozda bi ona i pristala da nisam odustao,to sad nikad necemo saznati,cuo sam da obozava forumase

*Vodka,jesam,vidis da ona sada pati sto se vidi i po rezultatima koje postize
  8. makilika (avatar)
    tebi masta wrlo bujna.....
    jadna ana pored tebe xD
  9. SibirskiTigar (avatar)
    makilika - sigurna li si da ona ne pati
  10. makilika (avatar)
    pa sigurna sam da pati....xD
  11. SibirskiTigar (avatar)
    makilika - onda se nesto mora uciniti ukolko se ona nije u medjuvremenu potrudila da resi svoju patnju
  12. makilika (avatar)
    ma pusti je ti samo...bolje je da wolis nego da cekas biti woljen...lepsi osecaj....
  13. SibirskiTigar (avatar)
    makiliki - biram oboje
  14. makilika (avatar)
    takodje....al owo prwo lepse....
  15. SibirskiTigar (avatar)
    makiliki - ne mesam ti se u izbor
  16. makilika (avatar)
    ma ok ba...ko ti sta rekao....xD
    samo opusteno