Imam li prava.. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

LBarbara

Imam li prava..

Oceni ovaj blog
Noć,reklo bi se kao i svaka druga.Muzika,uključen tv u koji ne gledam danima,samo osluškujem.
Imam još jednu cigaretu u kutiji,prazan upaljač i gomilu nesredjenih misli...
..olovku u ruci i prazan list papira na kome vidim crtež ali mi se neda da povučem liniju..

"Slika,ritam,osećaj i reč,zar je tako brzo prošlo već..nedostaješ,tako mi nedostaješ.."

Pošalji "Imam li prava.." na Facebook Pošalji "Imam li prava.." na Google Pošalji "Imam li prava.." na My Yahoo! Pošalji "Imam li prava.." na Live Pošalji "Imam li prava.." na MySpace Pošalji "Imam li prava.." na Twitter Pošalji "Imam li prava.." na Digg Pošalji "Imam li prava.." na del.icio.us

Ažurirano 18.08.2009. u 23:45, autor: LBarbara

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. SibirskiTigar (avatar)
    Slobodno povuci tu liniju jer posto crtez radis olovkom uvek mozes da ga obrises gumicom
  2. Cicoka (avatar)
    Imas i jedino to pravo ti mozes sebi dat a i uzeti-pa za sta se odlucis.
  3. REVELIN (avatar)
    Draga,nije pitanje imas li prava da mislis na njega,vec...ima li svrhe
    i potrebe da to radis......vise.....
  4. necu_da_ti_kazem (avatar)
    Prepisujem....
  5. astronaut skaut (avatar)
    Uvijek brzo prođe.
    Imaš pravo i potrebu da misliš na njega, iako takav postoji još samo u tebi, u tvom sjećanju.
  6. LBarbara (avatar)
    Skaut..sećanje je ponekad vrlo živo..hmm..ipak mislim da nemam to pravo..
    ..mogu ga dati sama sebi ali to ne znači da je dati sebi pravo automatski i ispravno...
    Hvala vam ljudi na ovim lepim komentarima...
  7. dess (avatar)
    "Imam još jednu cigaretu u kutiji,prazan upaljač i gomilu nesredjenih misli"...

misli cesh srediti,ako ne to,vecinu cesh i zaboraviti..umjesto upaljacha posluzhiti mozhe i neki elektrichni aparat..ali,bejbi,samo jedna cigareta..
  8. LBarbara (avatar)
    Znaš koliko cigareta ume da bude nedostajuća stavka dok razmišljaš...ruši koncentraciju...

Hvala na komentaru...
  9. dess (avatar)
    naravno da je nedostajuca....pa ona je prirodni nastavak prstiju,ona je zdrava i blagoslovena..divna je cigara..

nema na chemu..zanimljiv ti je blog ..umijesh da pishesh..