Dok srcem prvu jutarnju kafu... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Voja Radovanović

Dok srcem prvu jutarnju kafu...

Oceni ovaj blog
Dok srčem prvu jutarnju kafu ...

Srk ...
Prodjoše i ovi lokalni izbori...Mnogi ne mogu da se slože oko toga ko je na njima pobedio...Lično mislim da je pobedio razum...Samo 30 % izašlih pokazuje da raste broj onih birača ( koje neki analitičari nazivaju...ne motivisanima i ne zainteresovanima ) koji misle svojom glavom...To je jedan ohrabrujući podatak,moraću i ja pod hitno da se opametim...
Srk ...
Onda dalje primećujem, da su pojedine stranke opravdale svoje ime, tj. kakvo im je ime tako su i prošli...bar ovi u Zemunu...( ZEZ...Za evropski Zemun )...a sa kim su u koaliciji na republičkom nivou...dobro su i prošli...jedino još ne znamo da li su i izbori konačno prošli, ili će se opet ponoviti ....
Srk...
Čitam onda dalje, da se...( baš kako je g. Tadić i najavio )...borba protiv korupcije zahuktava...Što se toga tiče, ja sam nepopravljivi optimista...Očekujem da ću videti prve rezultate te borbe pre nego što državni vrh ode na more...ili u najgorem slučaj...bar pre nego što ja odem....u penziju...
Srk ...
Nekada smo imali samo jednu Prekobrojnu ( Milenu Dravić ), a sada čitam da čak 27 981 činovnik radi u državnoj administraciji, i da su tu mnogi prekobrojni, tj. višak...Tek sad shvatam u kolikoj sam zabludi živeo...ja sam uvek mislio da od viška glava ne boli...
Srk ...
Poslednjih dana digla se Vika oko skeleta mamutice koji je pronadjen u blizini arheološkog parka Viminacijum...Čitam kako je pomenuti lokalitet ovih dana posetio i g. Djelić...i tom prilikom obećao da će država i on lično svojim autoritetom pomoći i naći mesto gde da joj smesti...kosti...
Srk...
Benzin će od sutra poskupeti na 100 dinara po litru...Konačno i jedna lepa vest...za sve one koji voze biciklo...Šteta, ( ako već nemamo švedski ) a ono bar kineski standard...pa da kao društvo vidimo neke koristi od toga...
Srk ...
Čitam onda dalje...Nekada se Kleo u Zvezdu...a sad je prešao u Partizan...
Srk ...
Sve u svemu...dolaze nam lepši dani...Kažu da se u narednom periodu temperatura neće spuštati ispod 30 podeoka...
Srk ...

U Beogradu 09.06.2009 god...

Pošalji "Dok srcem prvu jutarnju kafu..." na Facebook Pošalji "Dok srcem prvu jutarnju kafu..." na Google Pošalji "Dok srcem prvu jutarnju kafu..." na My Yahoo! Pošalji "Dok srcem prvu jutarnju kafu..." na Live Pošalji "Dok srcem prvu jutarnju kafu..." na MySpace Pošalji "Dok srcem prvu jutarnju kafu..." na Twitter Pošalji "Dok srcem prvu jutarnju kafu..." na Digg Pošalji "Dok srcem prvu jutarnju kafu..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano