Pozdrav sa Tahitija

36981-shot.gif
36981-shot.gif


Bas je ova zima bila duga a nisam ni osetio kako odjednom uletesmo u leto.
I odmah sa prvim zracima sunca su pocele price sa pitanjem gde na godisnji odmor?
Ovo jednostavno pitanje pokrenulo je niz drugih ne bas tako jednostavnih potpitanja:
kojom agencijom,koliko dana, sa kim, cena, avion ili autobus,kredit ili kes,garderoba,prepirke,ubedjivanje...........

Citajuci novine slucajno dodjoh do jedne ankete sa vrlo interesantnim pitanjem:
Kada bi ste mogli da birate kako bi ste voleli da provedete godisnji odmor:

1.Krstarenjem medju jadranskim otocima
2.Treking na Himalajima
3.Seks turizam na Tahitiju
4.Letnje skijanje u Argentini
5.Zadovoljila bi me i Grcka,Turska ili Crna Gora
6.lencarenjem uz pivo

Izbor iz snova. Pitam se da mogu da biram sta bih stvarno odabrao?...prvo sto sam pozeleo je seks turizam..nista, otpada odmah jer Maki nikad ne bi tako nesto prihvatila ona bi bez razmisljanja krenula na skijanje u Argentinu. I ta varijanta ne pije vodu jer ja ne znam da skijam i ne preferiram te zimske dsetinacije, dosta mi je bilo zime i ove godine. Treking na Himalajima nije za oboje, tu treba mnogo planinariti,pesaciti,trcati...otpada.
Znam oboje bi smo bez razmisljanja otisli na krstarenje jadranskim otocima ali nesto kontam da li je jos uvek sigurno otici u susednu nam drzavu? I tako ostade da cu biti srecan ako i ove godine provedem desetak dana u Budvi a Boga mi i na pivu posle vecernjeg fudbala.

Interesantna anketa a odabir ni malo lak. Trazio sam kod svojih drugara odgovore i svi su se oni dvoumili pa me intersuje imali neko odgovor ali da bude bez razmisljanja?
 
nista od navedenog-negde pored Rzava ispred brvnare-uz kotlic u kome se kuva pasulj sa slaninom a ja sa olovkom i svojom vec pobucanom sveskom pisem nove stihove za svoju zbirku,slusam samo ptice ,huk reke,krckanje pasulja u kotlicu.Skromno zar ne?;):D
 

Back
Top