Dvoboj - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Dvoboj

Oceni ovaj blog

Steta sto se i danas uvrede ne resavaju dvobojima.Ima mnogo likova sa kojima se susrecem svakodnevno a sa velikim zadovoljstvom bih im bacio rukavicu u lice.
Kako ukljucis TV ili otvoris novine oni nasrcu u liku nekih politicara,analiticara,eksperata,biznismena, sisatih voditeljki, prepariranih pevacica,nosatih knjizevnica,striptizeta…..sve bre neki cudni likovi,prodaju nam muda za bubrege a mi im nista ne mozemo. Namnozilo se tog polusveta mnogo, podrzavaju jedni druge…..okupirali televizije svojim emisijama, samo se sele jedni kod drugih. Razmisljam koje bi oruzje izabrao za dvoboj. Samo jedno. Gadjanje trulim paradajzima. Svestan sam ja da bi u takvom dvoboju ja nastradao vise jer su oni spremni na svaku vrstu sukoba ali sam spreman na zrtvu. Ne bi mi bilo tesko sto bi neki paradajz zavrsio i na mom licu jer bi mi veliko zadovoljstvo bilo da vidim facu tih “uspesnih” kad osete kako im se paradajz sliva niz “preparirano” lice medju napumpane grudi.

Pošalji "Dvoboj" na Facebook Pošalji "Dvoboj" na Google Pošalji "Dvoboj" na My Yahoo! Pošalji "Dvoboj" na Live Pošalji "Dvoboj" na MySpace Pošalji "Dvoboj" na Twitter Pošalji "Dvoboj" na Digg Pošalji "Dvoboj" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. petrana (avatar)
    Secam se, nekada davno, kakva me jeza spopadala od dvoboja; Puskin, izazivanja, gubljenje zivota za "badava"
    Bolje zivot nego ista. Tom logikom je i nestao dvoboj, logikom jako mladih devojaka
    ps. blog ti je odlican
  2. SibirskiTigar (avatar)
    petrana - hvala
  3. jasteva (avatar)
    Nazalost, jedna od prednosti motji i vlasti je da ima sredstva da osigura sopstvenu bezbednost. A danas je sve ochiglednije ono pravilo hidrostatike koje kaze da LJUDI TONU , A GOVNA PLIVAJU. Tuzno ali istinito...
    Razmisljam nesto: ma koliko bi bilo lepo da se dvoboji vrate pod "okrilje zakona",to bi bash bilo loshe u ovo nashe doba moralnog "kanalizacijskog preporoda" , koji kao da je dirigovao "rogati" lichno. Mi shto vishe saznajemo, kao vrsta sve smo dekadentniji i gluplji u delovanju... Pobili bismo se medjusobno. A oni motjni bi po starim pravilima mogli da si priushte usluge profi duelista i "zatochnika", tako da...
    Pre nego shto sam doshao na Krstaricu, pre neki dan, otvorim ja nalog na facebooku, sa namerom da nadjem neke srodne dushe zaljubljene u macevanje, ocekujutji neki forum, razmenu mishljenja, ideje, ...ljude, bre...kad ono- parada sisa, dupeta i ostalih ginekoloshko - plasticharskih proizvoda!!! Josh sam u shoku! ti ljudi zive "Skandal" i "Ekskluziv" (neko djubre od zute stampe. Ma sta zute - BRAON stampe!!! za koje je CKM napiso : Chitajte o nashim zivotima, kad vetj nemate svoj)... I sada gle: Vlast krade jer slusha shta joj se govori jer je drze "by the balls" i na kratkom povocu oni sa parama , koji pak rade za neke druge sa parama izvan zemlje, narodu se serviraju mentalno, moralno i duhovno degradirajutji sadrzaji, koji mu slabe volju i karakter, zamutjuju vid i cine ga, uz stalnu borbu za opstanak nezainteresovanim za IKAKAV razvoj osim bicepsa i mlecnih zlezda. Ko god da je malo iznad toga, u opasnosti je da ode u aroganciju, cime i sam zastranjuje. Crkva nema autoritet (sopstvenom ili tudjom krivicom -ne znam), Shkola je neshto shto se "otalja", Nacionalizam je postao zabranjen. vishe ne oznachava rodoljublje, ljubav prema otadzbini i njenim interesima ( pritom - kojoj otadzbini?- ovoj americhkoj ili pitaj Boga chijoj enklavi, koja se pravi da je i dalje Srbija?...), vetj je svedena na nacizam i shovinizam... Jel znate da se u udzbeniku iz Poznavanja drushtva ili chak iz Istorije (nisam siguran) za osnovnu shkolu nalazi tekst o tome kako smo mi (Srbi, jelte) bili opaki i zli i "****** i grebali" sve narode okolo, pa je svet morao da nas stavi pod kontrolu i da nam "nalupa packe", pa je to i uchinio... da zaustavim digresiju i vratim se na dvoboj - sablja nije dovoljna da se otarasimo prljavshtine. Ponekad mislim da je umesto machevanja otac trebao da me upishe na techaj masovnog istrebljivanja (shala, naravno, ali tuzna). Ne mozemo nikoga da izmenimo osim sebe samih. Ostati budan, moralan, otvorenih ochiju chitati dogadjaje i slova izmedju redova (i chuvati se paranoje - ne zato shto je netachna, vetj zato shto vodi u ochaj i nesigurnost, ...slabost), imati ideale ali i biti realan, imati neshto kao vodilju ali ne dopustiti da budesh vodjen "kao ovca shargarepom na pecaljki" (ili bar biti svestan kada je neizbezno da ti se to desi, a desava nam se svakodnevno)...
    Ovo su rechi jednog globaliste, verovali ili ne, ali i choveka koji mrzi laz i gadi se nachina na koji nas ubijaju -nas ljude celog sveta- prvo nas mentalno, moralno i duhovno satru....brate, drazi mi je metak ili sechivo nego takva smrt. Vishe boli ali bar umresh ko chovek, a ne ko zombi. Naravno, zivot mi je najdrazi. Al jebesh zivot kad ga svaki zivi...
    PS. Izvin'te ljudi zbog digresija, zaneo sam se. Verujem da ste i sami svesni ovoga, jer sam naleteo na prilicno lucidne i inteligentno napisane tekstove, koji svedoche o posedovanju mozga...Nakupilo se..
    I za kraj citat (ubijte me ako se setjam ko je to reko): "Mozak nije dovoljan, treba da imamo i srce i m*da."
  4. SibirskiTigar (avatar)
    jasteva -