Ljubavna detoksikacija? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Cekajuci svoje spasenje............

Ljubavna detoksikacija?

Oceni ovaj blog
I neophodno je sa nje se skinuti sto pre,
Toliko bi na sveytu bilo manje nesrecnih ljudi,
Kada bi bismo u odnose ulazili poput zivotinja?Bez emocija,vec sa cistim nagonom za reprodukciju.
Veliki umovi su vodili rasprave o nama i nasem stepenu evolucije,
Izgleda da su ljudi jedina vrsta za sada koja oseca bol,zbog ljubavnih lomova.Ostavljanja.Tugu zbog slomljenog srca,prevare i slicno.Koliko li su prednosti te "nize" vrste,upravo zbog njihovog "nizeg"polozaja na evolutivnoj lestvici?
Koliko je lepse i jednostavnije kada bi smo se odvikli od te ljubavi,i zamenili necim drugim?Samom zeljom za repodukciju,bez emocionalne povezanosti.I zelje za posedovanjem i pripadanjem.Gde bi nam bio kraj?Hm.
Mislite o tome...

Pošalji "Ljubavna detoksikacija?" na Facebook Pošalji "Ljubavna detoksikacija?" na Google Pošalji "Ljubavna detoksikacija?" na My Yahoo! Pošalji "Ljubavna detoksikacija?" na Live Pošalji "Ljubavna detoksikacija?" na MySpace Pošalji "Ljubavna detoksikacija?" na Twitter Pošalji "Ljubavna detoksikacija?" na Digg Pošalji "Ljubavna detoksikacija?" na del.icio.us

Ažurirano 06.06.2009. u 13:31, autor: Romanticus

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. gagili48 (avatar)
    Mislim...ali mi se ne dopada ta pomisao...Kakav je to zivot bez ljubavi i bola? A ta dva idu zajedno...Kakva reprodukcija? Ni sam ne verujes u to...zar ne?
  2. lejla.al.dbuni (avatar)
    Izgleda da te ova depresivna noc bas dotakla..
    Bloger sa nickom "Romantikus" ne moze da napise ovakav tekst koji ljubav svodi na biolosku(da ne upotrebim "nezgodniji" ternin),a ne na emotivnu kategoriju..he,he,he..
  3. Riverdance (avatar)
    Zivot je tuzna prica koja ima jos tuzniji kraj.
    ljubav je jedina svetla tacka u toj prici.....
    na zalost,svaka svetlost ima i svoj mrak......
  4. kross (avatar)
    Gde bi nam bio kraj????? Ne znam gde bi bio ali sam sigurna da bi bio jako gadan.....
  5. Romanticus (avatar)
    Hvala na lepim komentarima..Normalno,ovo je bilo samo neko razmisljanje..Pokusaj sagledavanja sa neke druge distance.Da znas da me je bila dotukla ona noc Lejla.al.dbuni.
    @gagi ne mislim tako.Ali eto malo neko razmisljanje.
    @ Riverdance.U pravu si..Sve si rekla.Ljubav je svetla tacka.
    @Kross.Gde bina bio kraja zaista?Hm.Verovatno gde i nekim primatima...jednostavno zadvoljanje zelje za reprodukcijom,bez dublje emocionalne konekcije,i potrebe za istom.Trenutak neke frustracije i slabost,te sam napisao ovaj tekst.
  6. little friend (avatar)
    Ljubav, mržnja, bol,..... Sve to ćini sastavni deo našeg žvota, bez toga naš život bi bio jedno pusto i dosadno mesto. Želeli bi smo samo da što pre prođe u nadi da ono lepo ide tek posle!!!!!!!!!!! XXXXXXX