Mali talasi - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Mali talasi

Oceni ovaj blog

Izađem iz kapije,pređem ulicu pa kroz Najkića dvorište počnem da silazim trošnom zemljanom stazom. Staza je oronula pa često na guzici stignem do obale reke. E baš na tom mestu gde mi se *uzica odvojila od zemlje reka se račva i na sredini pravi malo peščano ostrvo.Valjda iz besa što jos uvek nije uspela da preko zime svojom snagom odnese i to malo peska ona počinje da se ljuti,penuša,praveći pri tom male talase. Na malim talasima sam odrastao.To je čarobno mesto na kome nisam osetio kako sam od dečaka postao mladić. Tu sam pecao, ispekao svoj prvi ukradeni pečenjak i lubenicu skinutu seljaku sa kola. Tu sam jeo svoj komad hleba namazan sa mašću i alevom paprikom,tu sam plakao kada mi se drug udavio a i prvi put zadrhtao kad sam se utopio u jedne crne oči.
Na ovom mestu zvezde padaju u reku a ona ih širom raskriljenih ruku prima u svoja uzdrhtala nedra. Čarobno mesto a mi smo ga tako jednostavno zvali. Mali talasi. Danas znam magija nastaje samo tamo gde ima “malih talasa”.

Pošalji "Mali talasi" na Facebook Pošalji "Mali talasi" na Google Pošalji "Mali talasi" na My Yahoo! Pošalji "Mali talasi" na Live Pošalji "Mali talasi" na MySpace Pošalji "Mali talasi" na Twitter Pošalji "Mali talasi" na Digg Pošalji "Mali talasi" na del.icio.us

Ažurirano 18.01.2011. u 10:07, autor: SibirskiTigar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. Neponovljiva Gracija (avatar)
    Sjajno
  2. klinac4 (avatar)
    Лепо...
  3. Say it right (avatar)
    Lepo i iskreno....
  4. gloksi (avatar)
    BRAVO!
  5. lejla.al.dbuni (avatar)
    Veoma lepe slike detinjstva i mladosti,napisane jednostavnim,kratkim "crticama",flashback-ovima.
    Njihova lepota je upravo u toj jednostavnosti..
    Samo napred sa svojim blogom,Sibirski Tigru!
  6. SibirskiTigar (avatar)
    Gracija - hvala
  7. SibirskiTigar (avatar)
    klinac4 - jos jednom hvala
  8. SibirskiTigar (avatar)
    sayitright - srce i za tebe
  9. SibirskiTigar (avatar)
    gloksi - pocrveneh
  10. SibirskiTigar (avatar)
    lejla - hvala na podrsci
  11. gagili48 (avatar)
    I ja sam odrasla pored takvih malih talasa, zaljubila i jos uvek talasam...BRAVO, lep opis tigre...
  12. SibirskiTigar (avatar)
    gagili - svako od nas ima svoje male talase
  13. petrana (avatar)
    lepo
    ps. Trazila sam ima li u tvom blogu nesto o Miki, a nisam procitala citav blog, i ovu tek sad; pa sve ima svoje dobr strane
  14. SibirskiTigar (avatar)
    petrana - Nisam ja toliko pametan da bih pisao o njemu
  15. lunao (avatar)
    tigre, sve je lepo , ai sta da radimo kad nidu oni veliki talasi?
  16. SibirskiTigar (avatar)
    lunao - pustis se da te oni nose dok ne ostis tlo pod nogama
  17. Tol (avatar)
    Uh..Tajgeru..prekrasno....TAko pitko..mamljivo..zrelo pisanje odrastanja i shvatanja sushtine zivljenja )
  18. DUNJA W (avatar)
    Lepo i nostalgicno....
  19. SibirskiTigar (avatar)
    lsecret - hvala
  20. CrnaMaterija (avatar)
    SibirskiTigar - danas, 10:03
    Dobro jutro i ugodan dan ti želim
    Ovo je prvo jutro da na tvoj profil nisam okačio svoju sliku.
    Razlog je vrlo jednostavan. Neko se požalio na mom profilu
    da su slike koje šaljem mojim prijateljima neukusne.
    Iz tog razloga otvorio sam blog pa te molim da i ti kažes svoje mišljenje na njemu
    o tim slikama ma kakvo ono bilo. Ja se neću naljutiti ali shodno tvom odgovoru
    nastaviću ili prestati da kačim slike na tvoj profil. Ukoliko ništa ne napišeš
    smatraću da si istog mišljenja kao dotična gospodjica/dja
    pa ću prestati da te uznemiravam mojim slikama....zahvaljujem

duška pusti čoveka

sibirski samo batali forumašice koje tako burno reaguju na fotkice
    ako ih fotke toliko golicaju odmah beži od takvih

prvo: ko je uopšte tu osobu zvao da ti gleda kakve fotke šalješ prijateljima? očigledno je da te ta osoba prati ta osoba nije normalna ako se žali na tuđe fotke ili na fotke koje nisu njoj upućene nego na primer meni šta tu osobu boli uvo za tamo neke fotke možda joj je krivo što njoj ne šalješ

drugo: ako si toj osobi poslao fotku neku,ona je dužna da ti prvo skrene pažnju u profilu da joj ne šalješ više,ako bi ti nastavio protiv njene volje da šalješ onda neka te stavi na ignor,pa ako i to ne pomogne nego je ti i dalje budeš zasipao fotkama, onda se prijavljuje smaranjem

treće: kakva je to osoba koju iritira bezazlena sličica mnogo se ta osoba pravi fina za javnost,a obično su takve u pp prave nevaljalice
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja