Dogodovstine gospodina X - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Eric Draven

Dogodovstine gospodina X

Oceni ovaj blog
Sta bi ste rekli osobi koja je dozivela sledece?

Gospodin X je zavoleo gospodjicu Y() i jako duuugo je to krio.Usput se poverio gdinu Z..Ali Z mu kaze da se mane gdjice Y jer su "dva razlicita sveta".I tako ju je gospodin X voleo nemo,sa neposustajucom snagom(ili je barem tako mislio).I tako prodje neko vreme,njena blizina ga je ubijala i on odluci da se udalji od nje tako sto ce od komarca napraviti magarca(tj napravice tesku svadju od gluposti).Elem to mu uspe.Tek nakon nekih tri cetiri meseca X i Y se pomire(i X uspe da za to vreme preboli.......nekako).
I tako pocne niz dogadjaja koje je X u tih par meseci poceo da naslucuje....klupko se konacno odmota.Y vec dugo vremena voli Z,a X je trebalo dosta vremena da to ukopca.Z je takodje voli ali zbog svog ponosa ne moze biti sa njom.Y zeli vec toliko dugo da na sve to stavi tacku,ali je Z izbegava iz pomenutog razloga.

I sta mislite?.....mozda tekst nije bas najjasniji ali *** ovo je ukratko.

Pošalji "Dogodovstine gospodina X" na Facebook Pošalji "Dogodovstine gospodina X" na Google Pošalji "Dogodovstine gospodina X" na My Yahoo! Pošalji "Dogodovstine gospodina X" na Live Pošalji "Dogodovstine gospodina X" na MySpace Pošalji "Dogodovstine gospodina X" na Twitter Pošalji "Dogodovstine gospodina X" na Digg Pošalji "Dogodovstine gospodina X" na del.icio.us

Ažurirano 04.06.2009. u 14:36, autor: Eric Draven

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Cicoka (avatar)
    jasno itekako onome ko hoce da sa paznjom procita.Samo pod tepih gurati i odlagati ne treba-nego tik facu u facu-pa kom obojci kom opanci.
  2. Romanticus (avatar)
    Jasno je sve kao dan...Pametno od gospodina X i drago mi je da je konacno neke stvari skontao...Najgore je voleti,a ne biti voljen...Lep tekst...4...od mene..
  3. Verbal_Kint (avatar)
    I, je l' reče gospodin X gospođi Y: ''Mardž, ne zvao se ja Homer Dž. Simpson...''
  4. Say it right (avatar)
    Khm....neka se lepo nadju Y i Z i neka rese to, ako se vec naslucuju...hehe
  5. louiskrstic (avatar)
    Čovek sam sebi komplikuje situaciju. Otvoreno pred njom. Ako te odbije iz bilo kojih razloga to je njeno pravo i treba uvažiti. Ima još mnogo drugih oko kojih se valja potruditi. Jer, ljubav traži prizemnu realnost. Biti zaljubljen je ne sagledavati suštinu a voleti je nešto što prihvatamo sa svim što jeste. Voleti ujedno znači umeti prihvatiti i sagledati svoje a ne samo nedostatke i mane druge strane.
    Što pre izadjemo iz oblaka zaljubljenosti brže ćemo ptihvatiti život prave unutarnje snage i lepote.
    Zaljubljenost ima za cilj samo da nas pokrene u akciju a ne da se skrivamo u budžaku. Život od nas traži aktivnost ili akciju a ne reaktivnost.
  6. Eric Draven (avatar)
    Verbal Kint provalio si odakle sam preuzeo fazon.....

na savetima.....
    Ažurirano 04.08.2009. u 16:42, autor: Eric Draven