OSTATI DETE...najteza,ali i najvaznija stvar u zivotu. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

širom zatvorenih očiju

OSTATI DETE...najteza,ali i najvaznija stvar u zivotu.

Oceni ovaj blog
SLUTNJA

Kad zaronis do dna mora,
a samo kamencic zgrnes u dlan,
tako ti pocne neka zora,
tako se zavrsi neki dan.

I suze detinje
kaplju sve teze
na snove prazne,
k`o prazne mreze.

A nekad onako,kao od sale,
padne pred tebe zvezda prava,
a ti je sutnes vrhom sandale
i odes dalje.I kad se spava,
kad nebo zaljulja
sva svoja klatna,
citava noc ti
-od snova zlatna.

Posle detinjstva sta se sve menja?
Opet se radjaju snovi i snovi.
Izmedju zvezda i kamenja
jastuk kroz zivot i dalje plovi.

Samo je nesto
teza glava..
Manje se sanja
-vise se spava..

Miroslav Mika Antic

PS.Umesto komentara,kao preporuku odraslima da zadrze u sebi decju dusu u posmatranju sveta i da primaju druge ljude otvoreno,decjim srcem..citiram ponovo Miku:
Neko je negde jednom rekao i hvala mu:
"Da bi se istinski volelo,treba odrasti do deteta"

Pošalji "OSTATI DETE...najteza,ali i najvaznija stvar u zivotu." na Facebook Pošalji "OSTATI DETE...najteza,ali i najvaznija stvar u zivotu." na Google Pošalji "OSTATI DETE...najteza,ali i najvaznija stvar u zivotu." na My Yahoo! Pošalji "OSTATI DETE...najteza,ali i najvaznija stvar u zivotu." na Live Pošalji "OSTATI DETE...najteza,ali i najvaznija stvar u zivotu." na MySpace Pošalji "OSTATI DETE...najteza,ali i najvaznija stvar u zivotu." na Twitter Pošalji "OSTATI DETE...najteza,ali i najvaznija stvar u zivotu." na Digg Pošalji "OSTATI DETE...najteza,ali i najvaznija stvar u zivotu." na del.icio.us

Ažurirano 19.05.2009. u 16:43, autor: lejla.al.dbuni

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. REVELIN (avatar)
    B I N G O !!!
  2. RiadaT. (avatar)
    Ne mogu tačno da se sjetim čije su to riječi,al' znam da se sa njima potpuno slažem."Sve dotle dok u sebi sačuva dijete,čovjek ostaje čovjek",mislim da tako nekako ide.....
  3. gagili48 (avatar)
    I sama znas da volim Miku...i sve njegove pesme,,,A ova nosi poruku koja je moj zivotni moto-OSTATI DETE...