Silovanje trake - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Ivn Flo

Silovanje trake

Oceni ovaj blog
Ono sto mi se stalno desava: ukoliko cujem pesmu koja mi apsolutno lezi u tom trenutku, ja osetim potrebu da je iznova preslusam... i iznova... i iznova. Nekada i po tries' puta uzastopno. Zbog ove navike su mi se brojne kasete izlizale a CDovi sagoreli.

Znam da se to ne dogadja samo meni. Vecina nas koji smo liseni sluha imamo tu potrebu... A mozda i gresim.

Ipak, silovanje trake ima jednu prednost. Ukoliko ti neka pesma ne dosadi iako si je nedelju dana slusao po 50 i vise puta, znaci da ima neceg u njoj. Svi, ali svi hitovi na prvu loptu vrlo brzo dosade, provereno.

Pošalji "Silovanje trake" na Facebook Pošalji "Silovanje trake" na Google Pošalji "Silovanje trake" na My Yahoo! Pošalji "Silovanje trake" na Live Pošalji "Silovanje trake" na MySpace Pošalji "Silovanje trake" na Twitter Pošalji "Silovanje trake" na Digg Pošalji "Silovanje trake" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Betty (avatar)
    ...hm....dowloaduj TRACK ID tm programcic,
    tako ces svaki put sa radiaj moci da skines ono sto ti se dopada i da slusas ponovo i ponovo...
    Mozes i sa SonyEricsson telefonom to da uradis!

Poz,
    Bet
  2. DJM (avatar)
    E ja silujem komp. Al' njemu nista ne fali... on moze da svira i peva koliko hocu...

Ja sam jednom slusao od Djanga - Minor Swing preko 50 puta uzastopno... E to je silovanje...
  3. Zvezdica (avatar)
    Super, samo saljite predloge. Perverznjaci moraju da paze jedni and ruge
  4. milicaanchy (avatar)
    Ih,,,ja se uvatim za jednu pesmu,slusham je x puta uzastopno,i onda je obrishem da ne bih poludela ;p