malenoj - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

adem_ks

malenoj

Oceni ovaj blog
glavni razlog za pretplatu na internet je ovoga puta bila PP koju sam dobio, a radilo se o..

[url]http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=281802[/url]

meni mozda najdraza osoba na forumu, imali smo stalne kontakte na PP. stotinak i vise sigurno, i mogu reci da me davno neka vest nije tako potresla. a "znamo" se od pocetka mog dolaska na forum, preko dve godine. par puta smo ugovarali njen dolazak na kosovo, ali uvek je nesto iskrslo i nismo uspeli u tome. mislim da je nasa "tajna veza" bila kosovo.
mozda je najcudnije bilo sto smo se stalno "svadjali" na forumu, kritikovala i druge sto su prema meni takvi kakvi su, ako me je neko branio ili sl. ali na PP je bilo izvinjenja i sa jedne i sa druge strane, uz obrazlozenje, da nije licno, samo branimo svoj stav.
zao mi je sto nisam bio u mogucnosti da je upoznam, ili makar da budem na njenoj sahrani, da izrazim saucesce i postovanje njenoj porodici.
slava joj i vecni mir.

Pošalji "malenoj" na Facebook Pošalji "malenoj" na Google Pošalji "malenoj" na My Yahoo! Pošalji "malenoj" na Live Pošalji "malenoj" na MySpace Pošalji "malenoj" na Twitter Pošalji "malenoj" na Digg Pošalji "malenoj" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari