KAD LJUBAV PRESTANE..sta nam je ciniti. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

širom zatvorenih očiju

KAD LJUBAV PRESTANE..sta nam je ciniti.

Oceni ovaj blog
U promasenim brakovima,kada jedno od dvoje prestane da napreduje,ono drugo je primorano da ucini to isto..
I dok ceka,pojavljuju se ljubavnici,dobrotvorna drustva,preterana briga o deci,prekovremeni rad,itd..
Bilo bi mnogo lakse otvoreno razgovarati o tome,biti uporan,vikati:"Pokrenimo se,umrecemo od dosade,od brige,od straha!"
Ako ne uspevate da nastavite sopstveno oslobadjanje od tuge za nekim,mozete da birate:ili cete prestati da volite tog nekog,ili cete ga privoleti da vam krene u susret.
Postoji uvek neki dogadjaj u nasem zivotu koji je odgovoran za to sto smo prestali da napredujemo.
Toliko je vazno pustiti neke stvari da odu od nas."Odvezati" ih.Resiti ih se.Moramo da shvatimo da niko ne igra sa obelezenim kartama;ponekad pobedjujemo,a ponekad gubimo.Ne ocekujte da vam se ista vrati,da neko prizna vase napore,da otkriju vasu genijalnost,da razumeju vasu ljubav.Ne iz sujete,nesposobnosti ili oholosti,vec zato sto se,naprosto,to vise ne uklapa u vas zivot,
Zatvorite vrata,promenite plocu,ocistite kucu,otresite prasinu.Prestanite da budete ono sto ste i postanite ono sto jeste..vi sami.

PAOLO KOELJO : "Zahir"
/odlomak/

Pošalji "KAD LJUBAV PRESTANE..sta nam je ciniti." na Facebook Pošalji "KAD LJUBAV PRESTANE..sta nam je ciniti." na Google Pošalji "KAD LJUBAV PRESTANE..sta nam je ciniti." na My Yahoo! Pošalji "KAD LJUBAV PRESTANE..sta nam je ciniti." na Live Pošalji "KAD LJUBAV PRESTANE..sta nam je ciniti." na MySpace Pošalji "KAD LJUBAV PRESTANE..sta nam je ciniti." na Twitter Pošalji "KAD LJUBAV PRESTANE..sta nam je ciniti." na Digg Pošalji "KAD LJUBAV PRESTANE..sta nam je ciniti." na del.icio.us

Ažurirano 10.05.2009. u 18:12, autor: lejla.al.dbuni

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. dess (avatar)
    mislim da treba j.ebati..to bi moglo biti rješenje problema
  2. gost 170870 (avatar)
    Nisam procitala "Zahira" Mislim da cu ga procitati, svidja mi se ovaj citat...