KAD LJUBAV ODE ..potrebno je pozitivno razmisljati o njoj. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

širom zatvorenih očiju

KAD LJUBAV ODE ..potrebno je pozitivno razmisljati o njoj.

Oceni ovaj blog
Treba znati kada je nekom razdoblju dosao kraj..Zaokruziti cikluse,zatvoriti vrata,dovrsiti poglavlja-ime nije vazno,vazno je da prepustimo proslosti trenutke koji su vec minuli..
Malo-po malo,shvatao sam da vise ne mogu natrag i da vise nista ne moze biti kao sto je nekad bilo.Godine koje su mi ranije izgledale kao pakao,pocele su sada da mi otkrivaju pravo znacenje.
Provescemo ostatak zivota ponavljajuci da volimo neku osobu,ideju ili stvar,a zapravo patimo..jer,umesto da prihvatimo njenu snagu i lepotu,mi u ocajanju pokusavamo da je umanjimo,kako bi mogla da stane u svet u kome zamisljamo da zivimo..

Pošalji "KAD LJUBAV ODE ..potrebno je pozitivno razmisljati o njoj." na Facebook Pošalji "KAD LJUBAV ODE ..potrebno je pozitivno razmisljati o njoj." na Google Pošalji "KAD LJUBAV ODE ..potrebno je pozitivno razmisljati o njoj." na My Yahoo! Pošalji "KAD LJUBAV ODE ..potrebno je pozitivno razmisljati o njoj." na Live Pošalji "KAD LJUBAV ODE ..potrebno je pozitivno razmisljati o njoj." na MySpace Pošalji "KAD LJUBAV ODE ..potrebno je pozitivno razmisljati o njoj." na Twitter Pošalji "KAD LJUBAV ODE ..potrebno je pozitivno razmisljati o njoj." na Digg Pošalji "KAD LJUBAV ODE ..potrebno je pozitivno razmisljati o njoj." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari