......................... ..mačke................. ...................... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

necka24

......................... ..mačke................. ......................

Oceni ovaj blog
....moja mačka je tada mjaukala jako i veoma glasno,šetala se veoma nervozno,predosetila sam da će se maciti baš taj dan.komšinica je rekla da bi mogla i drugi dan da se maci,ali ja sam bila sigurna da će to biti baš taj dan.i jeste.stavila sam je u već pripremljenu kutiju i otišla.došla sam posle pola sata,a oko nje je bilo mokro.ona se pomerila i videla sam mače kako leži.bila sam srećna.posle sam se opet vratila i bilo ih je četvoro.sutra dan sam videla da ih šestoro.posle nedelju dana su otvorili oči(što je malo prerano,obično o tvaraju sa dve nedelje),a sa nedelju dana su dobili imena(dečaci :Mustafa(tigrast),Srećko(tigrast sa belim šapama i tačkicom na njušci),Voja(beli sa crnim flekama),Berlioz(crno-beli) i Tuluz(crni) i devojčicu Meri(crna)).sada hodaju i poneko prede.
srećna sam što imam 6 preslatkih mačića,njihovu umiljatu mamu i njenog prvog sina Lazu!

Pošalji "......................... ..mačke................. ......................" na Facebook Pošalji "......................... ..mačke................. ......................" na Google Pošalji "......................... ..mačke................. ......................" na My Yahoo! Pošalji "......................... ..mačke................. ......................" na Live Pošalji "......................... ..mačke................. ......................" na MySpace Pošalji "......................... ..mačke................. ......................" na Twitter Pošalji "......................... ..mačke................. ......................" na Digg Pošalji "......................... ..mačke................. ......................" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. mimi's mom (avatar)
    Znam osećaj. Divno je kad tvoja "beba" postane mama.
  2. graha (avatar)
    o,pa ti imas hrabru macu......moja je razmezena i ne pada joj na pamet da se maci bez mog prisustva........
  3. Matejana (avatar)
    Znaj samo jedno, one te nece nikad izneveriti