ISPOVEST MUSKARCA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

širom zatvorenih očiju

ISPOVEST MUSKARCA

Oceni ovaj blog
Ja,ustvari,nikada nisam shvatao zasto se seksualne potrebe muskarca i zene toliko razlikuju.Takodje nikada nisam razumeo zasto muskarci misle glavom,a zene srcem..I na kraju,ne shvatam zasto gen seksualne zelje toliko oslabi kada se cuju,kao odgovor na postavljeno pitanje,one poznate reci:"Da,uzimam!"
Evo ociglednog primera.
Jedne noci moja zena i ja smo bili u krevetu,kad je ona iznenada rekla:"Ne mogu sada,nisam raspolozena..htela bih da me malo drzis u narucju."Bio sam zatecen,zapanjen.A ona je objasnila:"Ti,jednostavno,ne razumes moje emocionalne potrebe koje ja
imam kao zena,da bih mogla da zadovoljim tvoje potrebe koje ti imas kao muskarac..Zar me ne mozes voleti zbog onoga sto jesam,a ne samo zbog onoga sto sa tobom radim u krevetu?"-mirno mi je objasnila.
Shvativsi da te veceri nece biti nicega"konkretnog",okrenuo sam se na svoju polovinu kreveta i zaspao.
Sutradan sam uzeo slobodan dan i izveo je na rucak.Onda smo otisli u poznati,veliki trzni centar zenske garderobe,cipela i tasni.
Pratio sam je dok je ona isprobavala nekoliko bas skupih kompleta,a kako nije mogla da se odluci koji bi joj najbolje stajao,rekoh joj da moze uzeti sve,posto joj se ocigledno sve dopalo.Naravno,za svaki komplet po cipele,a i odgovarajucu tasnu uz njih,jasno.
O,bila je tako uzbudjena!
Kad je jos odabrala odgovarajuce znojnice za tenis,a da nikad pre toga nije uzela reket u ruke,znao sam da me testira..emocionalno i finansijski.Verujem da je pomalo zlocesto pomislila kako sam na korak od bankrotstva.Mora da sam je bacio u razmisljanje,kada sam na njen upitni pogled "teniserke",sa sirokim osmehom rekao:"Naravno,draga".
Gotovo da je bila blizu seksualnog zadovoljstva od silnog uzbudjenja!Slatko se smesivsi,konacno je rekla:"Ovo bi bilo sve,mili,idemo do kase."
Jedva sam se suzdrzavao od smeha,usled ocekivanja kakva ce joj biti reakcija,kada sam rekao:"Ne mogu sada,nisam raspolozen."Pogledala me je zapanjeno,a ja sam rekao,da sam samo zeleo da ona malo drzi u ruci ove stvari i dodao:"Ti,jednostavno,ne razumes moje potrebe koje ja imam kao muskarac,da bih ja zadovoljio tvoju zelju za kupovinom,koju imas kao zena"
Kad mi je uputila smrtonosn pogled,samo sam jos dodao:"Zar me ne mozes voleti zbog onog sto jesam,a ne samo zbog stvari koje ti kupujem?"
Znao sam posle..da ni veceras nece biti nicega prakticnog
Ps.Pricu sam dobila od prijatelja.Nije mi poznat autor ove humoreske.

Pošalji "ISPOVEST MUSKARCA" na Facebook Pošalji "ISPOVEST MUSKARCA" na Google Pošalji "ISPOVEST MUSKARCA" na My Yahoo! Pošalji "ISPOVEST MUSKARCA" na Live Pošalji "ISPOVEST MUSKARCA" na MySpace Pošalji "ISPOVEST MUSKARCA" na Twitter Pošalji "ISPOVEST MUSKARCA" na Digg Pošalji "ISPOVEST MUSKARCA" na del.icio.us

Ažurirano 07.05.2009. u 19:19, autor: lejla.al.dbuni

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Say it right (avatar)
    Jako poucno!
    Priroda je sama tako namestila, a u tome i jeste draz!
  2. little friend (avatar)
    Sasvim istinito! Vrlo zanimljivo!
  3. bracaco (avatar)
    Blago siromasnima oni se mogu voleti samo zbog onog sto jesu jer drugo i nemaju, a ne mogu ni razvod da priuste. Poucna prica i nazalost danas vrlo rasprostranjena.
  4. kross (avatar)
    Da,dobro se dosetio
    Oboje ostadose bez konkretnih stvari i zadovoljstava...