Oči ljubavi - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

onisifor

Oči ljubavi

Oceni ovaj blog
Baka i devojčica čije je lice bilo osuto svetlocrvenim pegicama provele su zajedno dan u zoološkom vrtu. Devojčica je čekala na red da joj umetnik na obrazima naslika tigrove šape. - Imaš toliko pegica da nema mjesta za sliku! - viknuo je dečak koji je takođe čekao u redu. Zbunjena, devojčica je oborila glavu. Njena baka je kleknula do nje i rekla: - Volim tvoje pegice. - Ja ne - odgovorila je devojčica. - Kad sam ja bila devojčica, želela sam da imam pegice - rekla je baka, milujući prstima detetovo lice. - Pegice su predivne! Devojčica je podigla glavu. - Stvarno? - Naravno - rekla je baka. - Reci mi samo jednu stvar koja je ljepša od pegica. Devojčica se zagledala u staričino lice koje se smešilo: - Bore - odgovorila je nežno.

Pošalji "Oči ljubavi" na Facebook Pošalji "Oči ljubavi" na Google Pošalji "Oči ljubavi" na My Yahoo! Pošalji "Oči ljubavi" na Live Pošalji "Oči ljubavi" na MySpace Pošalji "Oči ljubavi" na Twitter Pošalji "Oči ljubavi" na Digg Pošalji "Oči ljubavi" na del.icio.us

Ažurirano 06.05.2009. u 14:24, autor: onisifor

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari