...Kad ti pjesma srce nadje... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Kućica za ptice

...Kad ti pjesma srce nadje...

Oceni ovaj blog
Kada čujem ovu pesmu zapljanje me neko osećanje duboke čežnje,a onda shvatim da više nikog ne volim,da stvarno više ni za kim ne čeznem,da više nikog ne želim.
Grozno.
Šta se to desilo?Da li sam ostarila ili mi je duša ostarila ili sam odustala ili skinula poslednje ružičaste naočare?

Pošalji "...Kad ti pjesma srce nadje..." na Facebook Pošalji "...Kad ti pjesma srce nadje..." na Google Pošalji "...Kad ti pjesma srce nadje..." na My Yahoo! Pošalji "...Kad ti pjesma srce nadje..." na Live Pošalji "...Kad ti pjesma srce nadje..." na MySpace Pošalji "...Kad ti pjesma srce nadje..." na Twitter Pošalji "...Kad ti pjesma srce nadje..." na Digg Pošalji "...Kad ti pjesma srce nadje..." na del.icio.us

Komentari

1. REVELIN (avatar)
    Kad ti pjesma srce nadje......
    ova divna ,probudi mi secanja...
    i osecam da sam jos ziva.....jer cuvam ih jos uvek.....
    i cuvacu ih ...dok me ima......
  2. lanavi (avatar)
    "Šta se to desilo?Da li sam ostarila ili mi je duša ostarila ili sam odustala ili skinula poslednje ružičaste naočare?"

Mislim da se dusa samo primirila, ucutala na tren i ceka...ono sto joj treba. Dok god progovara ceznja, i ne bila duboka, to osecanja trepere. Naocare baciti, cak i ruzicaste, premda umeju da ulepsaju i poostre sliku.
    Odustajanje? Zar neko ko nosi crvene cipele ima razloga da se preda?!
  3. gost 170870 (avatar)
    Cipelice, zao mi je sto citam ovo.
    Hm...ovo me podsetilo na neke Andriceve reci koje otprilike glase "Jer ljudi i ne slute koliko ima mocnih i velikih koji tiho i neprimetno umiru u sebi (...) Smrt nastupa kada pocnemo da, sa vise paznje, posmatramo senke koje stvari ostavljaju, nego na same stvari.."

Da li je to ceznja za senkama..? Da li je to osecaj da je ostalo tako malo stvari koje nas mogu iznenaditi u zivotu..,oduseviti...
    Razocarenja, i kompromisi koje pravimo zbog njih, nas odvedu negde gde vise ne mozemo videti sebe..ili cuti svoje srce...
    Tada moramo sve ponovo uciti..da se smejemo i da osecamo...
    I ja mislim da je to umiranje koje prethodi ponovnom radjanju...ili da to lepse kazem...tisina dubokog sna pre ponovnog budjenja..:)
    Sve najlepse,pozz
  4. crvene cipele (avatar)
    Kako su vam sadržjni , lepi i prijateljski intonirani komentari.Hvala.Ovaj čovek se odmah bolje oseća...
  5. crvene cipele (avatar)