Prepustam se... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dorthy

Prepustam se...

Oceni ovaj blog
Svi se trude da budu bolji od nekoga. Celog zivota tako.
Trudim se i ja, cesto puta pobedim, cesto izgubim. Kad izgubim, samu sebe zapitam vredi li truditi se...I onda...Onda... Odlucim, jer ukapiram jednu stvar...Od sebe ne mogu bolja da budem, a posto tako ne mogu da dobijem pobedu u vecitoj utakmici...Prepustim se..U stvari, da l' se prepustim? Inace, koliko smo spremni da se prepustimo onako istinski?
E, samo zelim da dostignem,odn. postignem nesto u zivotu, ali nikako da mi krene...Resavajuci jednu grupu problema-nailazim na nove i sve mi se cini da umesto da me ojacaju, cini mi se da me slabe...Plasim se sledeceg poteza sudbine u cijoj sam rukama,koliko ce boleti??? Zasto ljudi ne mogu biti srecni i sa velikom dozom sunceve svetlosti, bez pljuskova i padova...
Kapiram, sve je ovo normalno...U stvari, ne kapiram...
Ma toliko konfuzno...
Organizovana konfuzija 8-) laku noc!

Pošalji "Prepustam se..." na Facebook Pošalji "Prepustam se..." na Google Pošalji "Prepustam se..." na My Yahoo! Pošalji "Prepustam se..." na Live Pošalji "Prepustam se..." na MySpace Pošalji "Prepustam se..." na Twitter Pošalji "Prepustam se..." na Digg Pošalji "Prepustam se..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari