Demokratija na forumima??? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Svakodnevica jednog običnog čoveka

Demokratija na forumima???

Oceni ovaj blog
Doziveo sam ono sto nisam mogao ni pomisliti !!! Posle postavljanja teme na forumu www.elitesecurity.org. pomenuta gospoda administratori su uklonili moju temu,ocigledno rukovodjeni svojim placenickim mozgovima,koji ne dopustaku drugacije misljenje,koje je uzgred,bilo izuzetno kulturno i uljudno !!! Ali,njihova uloga nije da dopustaju razmenu misljenja,vec iskljucivo blacenje svih koji nadju lepu rec,u ovom slucaju o SBB-u,koji je ocigledno ozbiljno pogodio njihove kompanije koje su godinama uz nevidjeni monopol,radili sta su hteli !!!

Pošalji "Demokratija na forumima???" na Facebook Pošalji "Demokratija na forumima???" na Google Pošalji "Demokratija na forumima???" na My Yahoo! Pošalji "Demokratija na forumima???" na Live Pošalji "Demokratija na forumima???" na MySpace Pošalji "Demokratija na forumima???" na Twitter Pošalji "Demokratija na forumima???" na Digg Pošalji "Demokratija na forumima???" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Lilyth (avatar)
    Jel ti stvarno verujes u demokratiju?
  2. poslednjiskaut (avatar)
    Imam dovoljno godina da znam sta je demokratija i da je dozivljavam na svoj nacin.Ali isto tako nikada nisam cutao,cak ni u vreme kada je bilo mnogo opasnije suprotstavljati se drugacijem misljenu!!! I sada ne zelim da cutim o losim potezima foruma za koji sam do skora drzao da je jedan od nasih najkompetentnihij foruma.Na temi koja raspravlja o rivalitetu Telekom-SBB ja sam ostavio svoje misljenje koje je doticnim osobama toliko zasmetalo da su sklonili sve moje komentare sa te teme.Pri tom,nisam pricao o losim stvarima kojih Telekom ima na pretek,vec o lepom potezu SBB-a koji sam ja doziveo.Ali,ocigledno je da sam dirnuo u sujetu te gospode,koja se ponasaju bas u skladu sa firmama koje nastupaju,MONOPOLISTICKI, U svakom slucaju,hvala im sto cu zauvek obrisati pomenuti forum sa svog racunara.Na srecu,ima zaista toliko kvalitetnoh mesta na internetu,da mi oni zaista vise nisu ni potrebni,Verovatno ce jednoga dana uvideti da rade pogresne stvari...Do tada...