Malj Way - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

priče o malju i čekiću

Malj Way

Oceni ovaj blog
Na jednom od onih seminara za kontrolu uma, brzo bogaćenje itd. šarmantni i duhoviti predavač drži uvodnu reč:

"Sećam se, kada smo počinjali..naša predavanja su se održavala po školama, malim plesnim dvoranama pa i košarkaskim terenima..a evo nas sada u svetski čuvenom Palladiumu gde nastupaju sve same zvezde iz svih oblasti zivota.

A kada vec govorimo o zvezdama...da li ste se ikada zapitali "Kako da JA postanem zvezda? KOJI je to put? Koji NAČIN?!"

U tom trenutku iza zavese na binu kroči omatoreli, ali nista manje šarmantni Frenk Sinatra, izvuče svoju Sicilijanku (to je ona svečana macola od 227 kila) zategnu predavača po sred razdeljka i zareža u niskom altu.."I did it MAAAALJ way..."

Pošalji "Malj Way" na Facebook Pošalji "Malj Way" na Google Pošalji "Malj Way" na My Yahoo! Pošalji "Malj Way" na Live Pošalji "Malj Way" na MySpace Pošalji "Malj Way" na Twitter Pošalji "Malj Way" na Digg Pošalji "Malj Way" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. kombajn.petrovic (avatar)
    pa en znam da li zelish da budes zvezda, njih prate razna govna.... ja mislim da necu ili cekam da se to rodi ali ako ti hoces reci cu ti kako
  2. kombajn.petrovic (avatar)
    nema neki konkretan put evo dzenifer lopez se ubi od rada pa nije to to...
  3. Lexa (avatar)
    35 tekstova... zadivljujuć baja.
  4. Lexa (avatar)
    A ja razmišljam da obrišem i ova 3 što imam.