Prag - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Piskaranje

Prag

Oceni ovaj blog
Zelim svima da preporucim Prag kao turisticku destinaciju koju zaista vredi videti i obici. Nije ni cudo sto u taj grad godisnje dolazi oko 7 miliona turista jer zasita ima sta da se vidi i mogucnosti da se divno provede. Osim tih nekih standardnih turistickih atrakcija koje se mogu videti , pivnice i kafane su pravi dozivljaj , a i nocni klubovi su fenomenalni. Za sve one koji imaju nameru odputovati u Prag savetujem smestaj u centralnoj zoni grada, kako bi se gubilo sto manje vremena jer je vecina onoga sto vredi videti i obici upravo u centru grada. Licno imam odlicno iskustvo sa hotel pansionom Acoord sa divno uredjenim novim sobama u trogom centru grada svega nekoliko minuta odaljenim od glavnog trga. Oni koji nameravaju posecivati prag mogu pogledati kako izgleda smestaj u Pragu u pansionu Accord.

Pošalji "Prag" na Facebook Pošalji "Prag" na Google Pošalji "Prag" na My Yahoo! Pošalji "Prag" na Live Pošalji "Prag" na MySpace Pošalji "Prag" na Twitter Pošalji "Prag" na Digg Pošalji "Prag" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Che Guevara (avatar)
    Prag je najlepši kontinentalni grad u Evropi...
  2. Ines1864 (avatar)
    E ja ne mogu da tvrdim jer nisam baš u mnogo gradova bila, pa nemam sa čim da poredim, ali sam Pragom bila više nego oduševljena...Fantastičan je! Volela bih kad bih mogla opet da idem...Nadam se...
  3. marina.c (avatar)
    Bila u Pragu dva puta- drugi put pre deset dana...Šta god da vam pričam ne biste mi verovali...
  4. tara (avatar)
    nisam bila u Pragu...gledala slike,slusala price i komentare, citala...definitivno grda koji bih volela da posetim u skorijioj buducnosti....
  5. supers (avatar)
    U doba onih sankcija nekom mom drugu dosla prijateljica iz Pariza i tako pricamo, tacnije ona nama prica o Parizu a mi svi kao nesto slusamo i uzdisemo ceznjivo. U neko doba jedan nas prijatlej onako tuzno uzdahnu i kaze :
    "Ehhh, meni se opet ide u pariz"
    Mi svi znamo da se nije pomakao nikada preko granice zacudjeni gledamo unjega i skoro u glas pitamo :
    "Pa kad si ti bio u Parizu ?"
    A on kaze :
    "Nisam nikad ali mi se i prosle godine islo"