Na silu - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Grofica018

Na silu

Oceni ovaj blog
[Niz njeno mlado golo telo slivala se voda...Kada bi barem mogla da spere sve grehe,da ih zauvek odnese...
Kada bi barem mogla da ucutka taj skicavi glasic u svojoj glavi,to malo stvorenje koje je tera na SECANJE...
Snazne muske ruke obavijene oko njenih bokova,vreo dah na potiljkui miris muskog znoja u nozdrvama.
Da li je bilo lepo?Ne...
Da li je bilo grozno?Ne...
bilo je ponizavajuce...
Uzimao je sve i ako nije dozvolila,nije dobila nista sem par modrica i...
Nije se otimala.Gledala je u belinu zida pred sobom pokusavajuci da postane deo njega-hladna i prazna.Nije osecala bol,samo tugu...Nije plakala,suze nisu bile dovoljne.Nije jecala jer jecaji nisu dovoljno snazni da uguse krik.
Samo se prepustila i cekala...
Tako beznacajna,tako otudjena od sebe same,tako ponizena...
Osetila je vrelinu medju nogama i gotovo da se obradovala.Gotovo je!
Slobodna je da zaboravi,da izbrise iz secanja i ponovo bude cista i bela poput zida pred njom.
A onda se zagledala bolje...mala mrlja se crvenila pred njom,jedna mala kapljica krvi ostavila je svoj trag.
Tada je znala da ce u sebi zauvek nositi jedan mali trag,crven pout mrlje...beleg na dusi,tinjajucu tugu,tupi osmeh bez radosti...
Neke stvari ma koliko duboko zakopali ipak isplivaju na povrsinu...]

Pošalji "Na silu" na Facebook Pošalji "Na silu" na Google Pošalji "Na silu" na My Yahoo! Pošalji "Na silu" na Live Pošalji "Na silu" na MySpace Pošalji "Na silu" na Twitter Pošalji "Na silu" na Digg Pošalji "Na silu" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Che Guevara (avatar)
    ...ti si baš mnogo ljuta na muškarce..
  2. Grofica018 (avatar)
    prilicno...da ste se bolje pokazali mozda bi bilo drugacije
  3. Che Guevara (avatar)
    ..hej, hej...nemoj nas sve u isti koš...
  4. Grofica018 (avatar)
    pa bas bah volele da upoznam nekog ko ne spada u taj kos!
    verovatno postoji ali se vesto krije od mene
  5. Che Guevara (avatar)
    eee, to neće moći dok si veštica...
    šalim se...teško je to baš kad mi hoćemo...kažu da se najlepše stvari dešavaju kad se najmanje nadamo...al' aj sad pa ne nadaj se...teško..
  6. Grofica018 (avatar)
    a sve smo mi pomalo vestice,samo to sve ne priznajemo,lakse nam je da glumimo male,uplasene princezice...
    jeste tacno da kada juris za necim nikada ga ne stignes,valjda je vreme da ubacim u prvu i pustim da se stvari malo uspore...
    i naravno cekam tog princa na belom konju
  7. Che Guevara (avatar)
    mudro slovo... meni su glave došle te male uplašene princezice...ja se uživeo u ulogu princa, a one u stvari ispaše veštice...a ja pade sa konja naglavačke..
  8. Grofica018 (avatar)
    pa desava se,zanesemo se ponekada,ne primecujemo ocigledne stvari a posle krivimo sudbinu ili sta vec...
    ali kao sto si jednom rekao:mozda je potrbno da sretnemo mnogo pogresnih da bi znali da prepoznamo pravog/u...
  9. blogica (avatar)
    vas dvoje ste prsli sto se jednostavno ne nadjete na kafi i to je to vec nesto tu zapetljavate???