KRISTALI

uspela sam da prostudiram sta sve treba i kako treba. nije ovo blogovanje bas tako jednostavno, treba tu i da se uci, a vremena... nema. pokusavam sad tu kao nesto da pisem ali stvarno ovako kasno nemam ideja.

zato evo jos jedna slicica, moja omiljena. nadam se da ce se dopasti svima koji je vide. ogrlica je napravljena od poludragog kamenja ili kristala.

pa eto! kristalografija i poludrago kamenje bi mogli da budu jedna od tema o kojima bih mogla da pisem.

danas se zene veoma interesuju za poludrago kamenje, ali mi zene ne bi bile zene da ne vezujemo vecinu stvari i pojava za horoskop.

MORAM DA NAGLASIM - ASTROLOSKI ASPEKT POLUDRAGOG KAMENJA JE MANJE BITAN. POBOLJSANJE ZDRAVLJA MU JE OSNOVNA PRIMENA


Kristali se koriste u svrhu samoisceljenja i isceljivanja drugih, što je njihova najbitnija uloga. Svaki od njih ima određenu vibraciju i boju, i odgovara određenom stanju svesti, emocija i tela.

Kristali su simbol srca, Sunca, Meseca, Svetlosti, boje i toplote. Simboli su skrivenog znanja i istine.
 
Kristali se koriste u svrhu samoisceljenja i isceljivanja drugih, što je njihova najbitnija uloga.

Koriste se i lekovi, samo ovi drugi imaju nesto vise uspeha.
Ma daj... Lepi su i nista vise.
 
pa zar mislis da ja propagiram lecenje kristalima?!?

naravno da ne! medicina je za lecenje. kristali imaju savrsenu strukturu koja ne moze da skodi. a vibracija elektrona JE nesto sto se desava svuda oko nas i u nama. znam to sigurno to mi je struka.

SAMO MISLIM DA TREBA SPOJITI LEPO I KORISNO!
 

Back
Top