SECANJE - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Grofica018

SECANJE

Oceni ovaj blog
I jos jedan dan prolazi...Nekako cudno topao i mek...nesto cudno u vazduhu lebdi,neopipljivo ali tako pisutno.Poput prasine lepi se za lice i dlanove...Guta me neki cudan osecaj nostalgije...
Secanje na bivse ljubavi,na isplakane suze i osmehe koje smo delili.Na onaj cudan osecaj u stomaku kada udahnemo dobro poznati miris,jis uvek ga ponekada osetim kada se ujutru probudim i okrenem ledja zidu.Na sve one slatke male tajne koje stanu u jedan pogled...kao da me odjednom secanje zajedno sa suncevim zracima preplavljuje,i ne znam sta me toliko pece-vrelina zraka ili vrelina tuge satkane u proslosti?
U mojoj glavi smenjuju se dani,svi isti i svi drugaciji...Dani kada sam bila neko drugi,obicna,jednostavne,zaljubljena,razocarana,up lakana,prgava mamina princeza.Kada je svaki osecaj u meni kujljao poput lave iz uzarenog vulkana,kada sam osecala,zaista me je bolelo i zaista sam se radovala.Mogla sam da opipam u sebi svaki osecaj koliko je bio jak i stvaran...
Sada sve nekako polako prestaje i nestaje...gubi se zajedno sa suncem koje zalazi.Osecam sunceve zrake kako se povlace,kako nestaju sa mog tela,lica i kako toplota prestaje...Vise nema nicega da mi greje srce...
Tesim se da je ovo samo zatisje,da ja imam jos toliko toga da dam i primim,da me nije zauvek progutao taj bljantavi osecaj ravnodusnosti,to mrtvilo cula i duha iz kog me je na tren probudilo secanje na tvoj dodir...

Pošalji "SECANJE" na Facebook Pošalji "SECANJE" na Google Pošalji "SECANJE" na My Yahoo! Pošalji "SECANJE" na Live Pošalji "SECANJE" na MySpace Pošalji "SECANJE" na Twitter Pošalji "SECANJE" na Digg Pošalji "SECANJE" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. zonpi (avatar)
    ja se umori citajuci,kako li je tebi tek
  2. guitarrr_babe (avatar)
    (imam ime za to to ti osećaš. pms)