Britanski akcenat-sexy? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Jelena_rFsB

Britanski akcenat-sexy?

Oceni ovaj blog
Da, da znam. Veoma glupa tema, ali bilo mi je dosadno, i nisam znala shta da napishem...::???:
Ne znam za was, ali meni je britanski akcenat tooooliko jebozowan, da se odmah napalim cim ga cujem voooolim ga

Pošalji "Britanski akcenat-sexy?" na Facebook Pošalji "Britanski akcenat-sexy?" na Google Pošalji "Britanski akcenat-sexy?" na My Yahoo! Pošalji "Britanski akcenat-sexy?" na Live Pošalji "Britanski akcenat-sexy?" na MySpace Pošalji "Britanski akcenat-sexy?" na Twitter Pošalji "Britanski akcenat-sexy?" na Digg Pošalji "Britanski akcenat-sexy?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Stevmark (avatar)
    Bag your pardon?
  2. likvidator(raul) (avatar)
    oi, mate
    BEG's the word you're lookin' for
  3. parka (avatar)
    lepa, jel razlikuješ ti temu na forumu i tekst u blogu?
    samo pitam
  4. Jelena_rFsB (avatar)
    iskreno, nowa sam , i ne snalazim se bas mnogo
    mozes da mi objasnis?
  5. parka (avatar)
    Uz rizik da popijem "aaaaaaa, palim te, vidi što se primaš" ili nešto slično.
    -tema na forumu ti je kad izneseš neko mišljenje, pretpostavku ili pitanje i očekuješ da se o tome diskutuje, ili da dobiješ konkretan odgovor, ili da se približiš nekoj istini ili šta već.

-tekst u blogu je neko tvoje lično razmišljanje koje osećaš potrebu da podeliš sa svetom ili ovog ili onog razloga i koje ne zahteva reakciju publike mada je ok i ako je ima.