kad ti jednom srce slome,ne verujes nikome - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

medy_sj

kad ti jednom srce slome,ne verujes nikome

Oceni ovaj blog
[COLOR=darkorchid][B][I]Uvek kad sama ostanem,neka druga postanem... Svi me pitaju za nas kazu procuo se glas da vise nismo jedno mi...umorna posle dugih laznih nada...puklo srce na komade proklet da je ko ti dade oci carne usne lazljive...ti me u ponor odvede... svako ko je tako srcu drag,kada ode ostavi na njemu trag posle tebe srce jos vise uzdise....jako dobro poznajem te sve sto dodirnes u led pretvori se ,razocarenja posle tebe su navika....dugo mi je trebalo da shvatim to,od boga mi nismo jedno za drugo... SRCE JE[/I][/B] [I][B]N[/B][/I][/COLOR][COLOR=darkorchid][I][B]EBITNO!!:heart::heart::heart:[/B][/I][/COLOR]

Pošalji "kad ti jednom srce slome,ne verujes nikome" na Facebook Pošalji "kad ti jednom srce slome,ne verujes nikome" na Google Pošalji "kad ti jednom srce slome,ne verujes nikome" na My Yahoo! Pošalji "kad ti jednom srce slome,ne verujes nikome" na Live Pošalji "kad ti jednom srce slome,ne verujes nikome" na MySpace Pošalji "kad ti jednom srce slome,ne verujes nikome" na Twitter Pošalji "kad ti jednom srce slome,ne verujes nikome" na Digg Pošalji "kad ti jednom srce slome,ne verujes nikome" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. medy_sj (avatar)
    [COLOR="Red"]Srce je nebitno.....[COLOR="Red"][/COLOR][/COLOR]
  2. Romanticus (avatar)
    Tako mlada a vec razocarana?hm...dobro...nadam se da ces se izvuci iz tog stanja......
    R...