"Ovo se ne desava" - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

ljeshko

"Ovo se ne desava"

Oceni ovaj blog
"Ovo se ne desava"-"reci to,reci!"I rekao sam.Ali jeste se desilo,i napunilo mi dusu do vrha,do prelivanja...Osjecaj da ce grudi da ti eksplodiraju,ali ti to ne zelis jer je njena glava tu...Prosao je sat vremena od kad je zaspala,ali ja ne mogu,samo posmatram to lice,i volim...Otvorio bih prozor i vikao da svi cuju...ne,ovo se ipak nije ni dogodilo.Jutro,budan sam...otvara oci,proteze se i pripija uz mene...-"Nista ne traje vjecno"-"Tacno"...

Pošalji ""Ovo se ne desava"" na Facebook Pošalji ""Ovo se ne desava"" na Google Pošalji ""Ovo se ne desava"" na My Yahoo! Pošalji ""Ovo se ne desava"" na Live Pošalji ""Ovo se ne desava"" na MySpace Pošalji ""Ovo se ne desava"" na Twitter Pošalji ""Ovo se ne desava"" na Digg Pošalji ""Ovo se ne desava"" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. slob (avatar)
    znaci nije ti dobro, a i meni kad citam ova sr....
  2. ljeshko (avatar)
    drago mi je da ti se svidjelo
  3. gost 39034 (avatar)
    lepo :)
  4. srna4 (avatar)
    ***, FENOMENALNO !
  5. ljeshko (avatar)
    Hvala "zaljubiska":-)))
  6. srna4 (avatar)
    Hej, nije samo zaljubiska, vec je osecaj bas pravi, dobro si ga locirao, prepoznao i umeo da sacuva za sebe a bogme i za nas !
  7. ljeshko (avatar)
    Ma mislio sam na tebe sa onim "zaljubiska",otprilike sam htio reci "hvala zaljubljena":-)))Nevermind,pozz