Hvala ti sto postojis tamo negde...... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Cekajuci svoje spasenje............

Hvala ti sto postojis tamo negde......

Oceni ovaj blog

Tvoji poljubci vatreni i strastveni,zelim da ti kazem da sam zeljan tvojih dodira i nocima mi prolazis kroz misli.Nezno skidas svoju haljinu,gledas me vatrenim ocima,punim strasti i ljubavi...Muzo moja...Tvoje telo je barsunasto meko,ti znas koliko sam te zeljan...Miris lavande..pomesan sa parfemom...Noci mi prolaze brzo dok gledam tvoje lice...dok u vrtlogu strasti,stvaramo nasu magaiju...predivna si...poput sna...nezna..i vatrena u isto vreme...toplinu tvog tela osecam..zeljan tvojih dodira...usana vatrenih...svaki put zelim da ti kazem,koliko sam te zeljan...malo mi je zivot jedan sa tobom....ponekada pomislim da je sve samo san?iluzija....ali ti si tu....cujem glas tvoj....u mislima...zelim da ti kazem toliko toga,a opet pricamo pogledom..reci suvisne su,toliko sam toga prosao...toliko sam mraka u sebi nakupio...jednim osmeh...jednim poljubcem....neznim milovanjem...osmehom iskrenim i pogledom nade punim...moj mrak se povlaci...moji oblaci nestaju...moje misli srecne su...na licu osmeh stoji...hm...neobicno je to....rekose mi prjatelji da posle svake kise sunce grane...znao sam negde duboko...da je to istina....ali dokaz si ti ljubavi...
Poljubcem zivota,iz mrtvih me dizes...znam da blizi se cas srece...kada san java postace...

Tvoj R.

Pošalji "Hvala ti sto postojis tamo negde......" na Facebook Pošalji "Hvala ti sto postojis tamo negde......" na Google Pošalji "Hvala ti sto postojis tamo negde......" na My Yahoo! Pošalji "Hvala ti sto postojis tamo negde......" na Live Pošalji "Hvala ti sto postojis tamo negde......" na MySpace Pošalji "Hvala ti sto postojis tamo negde......" na Twitter Pošalji "Hvala ti sto postojis tamo negde......" na Digg Pošalji "Hvala ti sto postojis tamo negde......" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. gost 159591 (avatar)
    Ocenih te...Da je moglo bilo bi i vise od desetke.
  2. Eric Draven (avatar)
    znas vec........
  3. User Friendly (avatar)
    Koji Hard Core! Za 5-aka!
  4. Romanticus (avatar)
    @Katarina hvala ti...
    @Buraz...znam...
    @Overkill...
  5. Romanticus (avatar)
    @Katarina hvala ti...
    @Buraz...znam...
    @Overkill...
  6. REVELIN (avatar)
    ...samo da se slozim i da dodam jos jednu * desetku*

7. *Purple Baby* (avatar)
    Desetka i od mene
  8. Nemir (avatar)
    Lepo ...samo sto licno ne volim previse lavandu ,podseca me na moljce i starost..
    -Kad san java postace ...eheheh
  9. Romanticus (avatar)
    Hvala vam dragi moji...na tako divnim komentarima i dobrim ocenama....Od sveg srca vam zahvaljujem
  10. Glupachica (avatar)
    Lepo je ovo Marko...
    Nisam dugo bila na tvom blogu ali nishta se nije promenilo, i dalje su ti misli chiste i nevine a osecaji jaki...
  11. gagili48 (avatar)
    JAKO LEPO I ROMANTICNO...Desetka i od mene!