Posveceno andjelu.... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Cekajuci svoje spasenje............

Posveceno andjelu....

Oceni ovaj blog

Nisam sanjao da cu se ovako osecati.Nisam ni mogao sanjati..Zelim da ti kazem da mislim na tebe andjele..Osecam se poletno...Pun sam snage...verujem u nas...i znam da doci ce cas naseg susreta...zelim da ti kazem..da sam tu...i da maleni andjele ja strpljiv bicu...ON mi snagu daje kroz razne nagovestaje...i verujem da doci ce cas..o taj radosni cas,kada cu te zagrliti...i usne tvoje poljubiti...poput starog ratnika..koji se vratio iz dugog boja i ratovanja....moje kise blize se kraju...i zelim da svi to znaju...osecam da promena dolazi...da jako blizu si mi...u mome srcu...u mojoj misli,ti si uvek bila tu...ti...samo ti...a kada te budem uhvatio iz narucja te nikada necu ispustiti...znam da za sve dobro treba vremena...i na prave stvare cekanje je najduze..Resi to sto imas...i srce neka ti bude vodic...dopusti Ono ce te do mene dovesti....

Pošalji "Posveceno andjelu...." na Facebook Pošalji "Posveceno andjelu...." na Google Pošalji "Posveceno andjelu...." na My Yahoo! Pošalji "Posveceno andjelu...." na Live Pošalji "Posveceno andjelu...." na MySpace Pošalji "Posveceno andjelu...." na Twitter Pošalji "Posveceno andjelu...." na Digg Pošalji "Posveceno andjelu...." na del.icio.us

Ažurirano 02.03.2009. u 15:16, autor: Romanticus

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. REVELIN (avatar)
  2. Cicoka (avatar)
    Takav trebas uvek biti
    sebi nadu uvrek dati,
    ljubav tiho uvek dodje
    ona hrabre uvek prati.

Ceznju ona s osecajem
    miluje ti dusu snenu
    dodir srca od kamena
    pretvara u neznu zenu.

Docekaj je u svom sjaju
    blazen,srecan od iskona,
    prigrli je toplo,nezno
    romanticno,duso njena.
    Za tebe Markic i za tvoju preveliku ljubav.
  3. Cicoka (avatar)
    Ažurirano 03.03.2009. u 10:55, autor: Cicoka
  4. Romanticus (avatar)
    @Revelin predivna pesma...da ta ljubav... Kao i uvek..

@Cicoka...ostadoh bez reci.... Hvala je malo...Srecan sam sto vas imam prijateljice moje drage...