Veritas vos liberatum - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

ljeshko

Veritas vos liberatum

Oceni ovaj blog
Da li nas istina,znanje,zaista mogu osloboditi?Cio svoj zivot imam osjecaj da sto vise znam,sto sam svjestniji svega,to vise raste unutra neka praznina,nemir,nezadovoljstvo.Zavidim ljudima koji ostanu od rodjenja do smrti u rodnom selu,brinu samo o sjetvi i zetvi,zive bez stresa i umiru bez kajanja,ne upoznavsi to "bolje",tu sarenu lazu svijeta van granica atara...

Pošalji "Veritas vos liberatum" na Facebook Pošalji "Veritas vos liberatum" na Google Pošalji "Veritas vos liberatum" na My Yahoo! Pošalji "Veritas vos liberatum" na Live Pošalji "Veritas vos liberatum" na MySpace Pošalji "Veritas vos liberatum" na Twitter Pošalji "Veritas vos liberatum" na Digg Pošalji "Veritas vos liberatum" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. crvene cipele (avatar)
    Lješko ( tako čitam tvoje ime ) mislim da su jednostavni i idilični životi privid,jer je čovek sam po sebi jedna vrlo komplikovana tvorevina.Oni koji su kao neuki,umeju da naprave od gotovo svega "nauku".Mislim da je sve u čoveku i selo i grad i svetlost i tama i trešnja i pelin,a onda on počne da neguje nešto više,a nešto manje...
  2. ljeshko (avatar)
    Moj nadimak:-)Stvarno dobar koment,kao i uvijek,moram priznati...Neka ti cvjetaju tresnje!:-)
  3. srna4 (avatar)
    Svidja mi se i blog komentar CC !
    Ljudi teze savrsenstvu, no sta je savrsenstvo i kolika je cena... sve je relativno i sve je to zapravo... Z I V O T !
  4. REVELIN (avatar)
    ,,,reci ,nisi li umoran od licemerja,
    zavisti i tastine...
    mozda i jesi....ali....
    najveci prijatelj istine je vreme,
    njen najveci neprijatelj je predrasuda...
    a njen stalni pratilac je poniznost....

moze biti....a ne mora...mada...
    Ažurirano 27.02.2009. u 22:16, autor: REVELIN
  5. ljeshko (avatar)
    Rev imam utisak da nas dvoje mlatimo praznu slamu ovdje...sta ti mislis?
  6. REVELIN (avatar)
    Pa...moze biti...a ne mora....
    Ne trazi tamo gde nema
    ono sto se ne da sakriti tamo gde ima...
    i svi ti daju premalo...
    niko previse...a neko dovoljno....
    za ceo zivot....
    ....moze biti...a ne mora.....mada..
  7. ljeshko (avatar)
    "ne trazi tamo gde nema ono sto se ne da sakriti tamo gde ima"-necu da se pravim da sam ovo shvatio:-)...ali sticem utisak da si bar ti pronasla svoj odgovor u "moze biti,ali i ne mora...mada...":-)
  8. REVELIN (avatar)
    ...moze biti...a ne mora...mada...