Posto je kod nas vec 1. novembar... Srecan rodjendan najlepsem bicu ikada! :D - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

RHCP forever

Posto je kod nas vec 1. novembar... Srecan rodjendan najlepsem bicu ikada! :D

Oceni ovaj blog
Posto je kod nas vec 1. novembar... Srecan rodjendan, Anthony, najlepsa osobo ikada!!! Ljubavi moja lepa... Srce moje!!! Zelim ti svu srecu u Univerzumu... Puno uspeha, novca, ljubavi... Neka ti se sve zelje ispune... Budi srecan sa svojom divnom bebom i Heather... Ili jos bolje ozeni se sa mnom, moooolim te... Hahaha...
Hvala ti za divnu muziku, za to sto uvek, zajedno sa ostatkom benda, umes da me nasmejes... Kao sto i sam kazes: "You always took me with a smile when I was down", to je istina, uvek me oraspolozite... Mada, priznajem, cesto sam tuzna jer mislim da vas nikada necu upoznati...
Hvala ti sto si tako divan... Hvala ti sto postojis... Hvala ti za sve... Volim te, ljubavi moja divna!!! Sve najbolje ti zelim iz DUBINE duse, srce moje preslatko!!!

Pošalji "Posto je kod nas vec 1. novembar... Srecan rodjendan najlepsem bicu ikada! :D" na Facebook Pošalji "Posto je kod nas vec 1. novembar... Srecan rodjendan najlepsem bicu ikada! :D" na Google Pošalji "Posto je kod nas vec 1. novembar... Srecan rodjendan najlepsem bicu ikada! :D" na My Yahoo! Pošalji "Posto je kod nas vec 1. novembar... Srecan rodjendan najlepsem bicu ikada! :D" na Live Pošalji "Posto je kod nas vec 1. novembar... Srecan rodjendan najlepsem bicu ikada! :D" na MySpace Pošalji "Posto je kod nas vec 1. novembar... Srecan rodjendan najlepsem bicu ikada! :D" na Twitter Pošalji "Posto je kod nas vec 1. novembar... Srecan rodjendan najlepsem bicu ikada! :D" na Digg Pošalji "Posto je kod nas vec 1. novembar... Srecan rodjendan najlepsem bicu ikada! :D" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. papaj@ (avatar)
    gubljenje za 5
  2. jecawaste (avatar)
    samo ne znam sta ce mu jos novca
  3. RHCP forever (avatar)
    Jeco, pa nikad nije na odmet jos novca...
  4. katy (avatar)
    Anthoniju zelim samo da bude još lepši!!!!Mada, koliko je lep, ne znam da li postoji takva lepota koja može da ga nadmaši...
  5. RHCP forever (avatar)
    Katy, ne moze nikako da bude lepsi, jer je vec najlepse bice u Univerzumu, ikada i vise nego savrsen je u svakom smislu...
  6. immph (avatar)
    Srecan Rodjendan , sve najlepse , puno srece , ljubavi , zdravlja , uspeha ... 8)
  7. RHCP forever (avatar)
    Hvala, Ivane...
  8. Dr,Grozozo (avatar)
    koji trash
  9. RHCP forever (avatar)
    Dr,Grozozo, ako nemas sta pametno da kazes, ne komentarisi...
  10. Serijski Samoubica (avatar)
    ^ hah,pazi ko mu kaze
  11. RHCP forever (avatar)
    U pravu sam, samoubico, hteo da priznas ili ne...