Fairytale - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Misli jos jedne u nizu...

Fairytale

Oceni ovaj blog
Kazu da kad se rodi svako od nas na zvezdanom nebu zivotnom uvek zasija po jedna nova zvezda koja oznacava Nas.. I tako postajemo jedna tackica samo od milion drugih.. i saznanje da jedna od njih sija sjajnije od drugih za mene , pomera moj univerzum..
A onda se ustinem za obraz.. Da li je moguce?
Ko je pustio Alisu u zemlju van ogledala? I kako je moguce da princevi postoje? I zasto sam ga upoznala..
I da li je teoretski moguce da sam bas ja ta kojoj se desava nesto neverovatno lepo..
Ceo zivot imam percepciju da npr srce mi sluzi da bi se lomilo , i da mogu laznim osmehom da oteram svu patnju.. I onda saznam kako je kad se iskreno smejes.. Ali i onda sam u grcu.. Kako cu kad taj pravi, iskreni nestane.. Sta cu ako me vrate vetrovi zivota u zemlju iza ogledala, gde postojimo samo ja i refleksija mojih misli..
I sta ako se probudim i shvatim da je sve bila opsena, iluzija.. Fatamorgana devojcice zeljne da bude voljena? Deteta u meni koji je dozvolilo da bude naivno, zaljubljeno i da poveruje da je ceo svet jabuka.. I glasovi drugih koji mi govore da je zivot realniji i lepsi od svake bajke i da je to sto mislim da dozivljavam nemoguce..
A onda dozvolim sebi da se zagledam u sebe . I spoznam jednu novu licnost za koju nisam znala da postoji.
A to je ona licnost koja kada cuje njegov glas nema vise sumnji da li je moguce da je svet iza ogledala tako divan...

Pošalji "Fairytale" na Facebook Pošalji "Fairytale" na Google Pošalji "Fairytale" na My Yahoo! Pošalji "Fairytale" na Live Pošalji "Fairytale" na MySpace Pošalji "Fairytale" na Twitter Pošalji "Fairytale" na Digg Pošalji "Fairytale" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. *Purple Baby* (avatar)
    Eh kako te samo dobro razumem,draga...
    Samo sigurna sam da ce tvoj svet iza ogledala ostati tako divan i lep,caroban!
    Cuvaj to sto imas,retko se pronalazi
  2. Romanticus (avatar)
    Cuvaj to dete u sebi...bilo bi steta da ono odraste...predivo napisano...
  3. REVELIN (avatar)
    ....nemoj nikad razbiti ogledalo,i kako god se Univerzum
    pokretao,ili okretao....onaj svet iza ce ti uvek ostati dostupan..
    i skroviste....
  4. gost 39034 (avatar)
    kako lepo opisan proces odrastanja devojcice u zenu :)
  5. gagili48 (avatar)
    sigurna sam da ce tvoj svet ostati caroban kao sto si i sama...divan opis odrastanja ali...ostani jos dugo dete u dusi...