Iz mraka....... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Cekajuci svoje spasenje............

Iz mraka.......

Oceni ovaj blog
Zelim da izadjem iz mraka na svetlost.......umoran sam od mraka.....steze i pritiska me poput anakonde.......gusi i ubija......u mraku se kriju......senke......senke proslosti......nista dobro.......samo zelim da osetim suncevu svetlost....strahovi i tuga.bol i cemer.......Toliko sam preziveo ruznih stvari,hm.Ali dobro kazu ono sto te ne ubije ocvrsne te?hm.Pa ne bih bas rekao.pre ce biti istrosi te i isisa te kao limun..a oporavak je dug i neizvestan...voleo bih da me izvedes na svetlost.da mi pruzis svoju ruku da me izbavis iz mraka......to samo mozes ti.andjele moj....umoran sam suvise od mraka.....pruzi mi ruku....zelim da osetim svetlost tvog osmeha..snagu tvog pogleda....potrebna si mi andjele....vise od svega...
Ova pesma sve govori.umoran sam od suza.od bola..
valjda ces uspeti da procitas sve ovo....

Tvoj,

R.

Pošalji "Iz mraka......." na Facebook Pošalji "Iz mraka......." na Google Pošalji "Iz mraka......." na My Yahoo! Pošalji "Iz mraka......." na Live Pošalji "Iz mraka......." na MySpace Pošalji "Iz mraka......." na Twitter Pošalji "Iz mraka......." na Digg Pošalji "Iz mraka......." na del.icio.us

Ažurirano 14.02.2009. u 15:05, autor: Romanticus

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Arijadna (avatar)
    Svetlost mora doci, to je neminovno...i docice...
    Cekanje svetlosti je mucan posao ali vredi, to jedino i vredi...
  2. REVELIN (avatar)
    svetlost je u tebi...samo joj dozvoli da i dalje sija...
    i rasterace mrak...i naci ce andjeo svoj put...ka svetlosti
    ...samo je pusti da i dalje sija...
  3. srna4 (avatar)
    I otvori se malo !

Onaj ko ti zeli prici , ostaje uskracen za to zadovoljstvo, jer si se ti zatvorio u samocu i iscekivanje tebi projektovane srece.
    Ne mozes kruto zacrtati put i ne praviti kompromise sa zivotom !

Daj, prijatelju, opusti se, prepoznaj i malo srece u svom dobrom srcu !
    Veeeliiikiiii pozzzzzz , samo za tebe
  4. martta (avatar)
    Lepo.
  5. on mercury (avatar)
    ovako se i ja osećam.. beznadežno u tolikom čekanju NEKOGA ko, možda, i neće doći..
    kao da je uzalud.. kao da samo meni nije suđena ljubav..
    ali ne želim tebe da obeshrabrim.. želim ti da je nađeš vrlo brzo i da tom čekanju dođe kraj.. a u tvom potpisu da stoji "Vredelo je čekati TEBE koja si sada u mom naručju"..
    Lep Pozdrav, Marko