Once upon the time .. till the end .. me .. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Misli jos jedne u nizu...

Once upon the time .. till the end .. me ..

Oceni ovaj blog
Jednom kada me godine zasite lutanjima i kada shvatim koliko je vremena proslo od trenutka lutanja i kada shvatim koliko je vremeno proslo od trenutka vecnosti... Shvaticu sebe .. I sve svoje porive od trelnutka vecnosti do sad..
A do tada imas samo ogledalo i svoje beskonacne dijaloge sa njim..
Malo si veceras besna , narcisu? Previse si se indetifikovala sa likom zatocene princeze , znam da boli kad sletis na zemlju i shvatis da se 'vestice' ne mire sa sudbinom ko ti.. I da sada vagas da li si bila pregruba prema nekom ko ti zeli sve najbolje.. ali , mila ne zivi se rastrzana izmedju misli i ocekivanja.. Problemi se ne rasavaju vikom i drekom, draga, nauci.. I znam da ce svi ove reci progutati etar.. Izgubice se u vremenu, ostace samo eho u podsvesti jedne umisljene glave...

Pošalji "Once upon the time .. till the end .. me .." na Facebook Pošalji "Once upon the time .. till the end .. me .." na Google Pošalji "Once upon the time .. till the end .. me .." na My Yahoo! Pošalji "Once upon the time .. till the end .. me .." na Live Pošalji "Once upon the time .. till the end .. me .." na MySpace Pošalji "Once upon the time .. till the end .. me .." na Twitter Pošalji "Once upon the time .. till the end .. me .." na Digg Pošalji "Once upon the time .. till the end .. me .." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. He Who Cares (avatar)
    Uopste nisam obracao paznju na tvoje blogove do pre par dana.Ali tek sada vidim da su odlicni.Uzivam citajuci svaki tekst.Ocena 10.
  2. LBarbara (avatar)
    Naravno da nikad nećemo shvatiti sebe i svoje porive zašto nešto
    radimo tako kako radimo.Te priče koje svako od nas vodi sam
    sa sobom su onoliko istinite koliko mi želimo da takve budu.
    Negde si ovim rečima pokušala da izadješ iz okvira i zamke koju
    si prihvatila i tu se nalazi ta prava vrednost izrečenog ovim tekstom.
    Odlično...
  3. *Purple Baby* (avatar)
    Ne znam bas,da li cemo ikada shvatiti sebe u potpunosti...ali znam da ziveti rastrgan izmedju misli i osecanja,zna biti neshvatljivo bolno...
  4. Romanticus (avatar)
    Predivan tekst prijateljice moja.Upoznati i shvatiti sebe je tesko.A so se tice da li se rukovoditi osecanjima ili mislima,na to pitanje moras sama naci odovor.Hm.
    Tvoj prijatelj
  5. Butterfly effect (avatar)
    Jako lepi komentari.. Plasim se da je odgovor u jednoj jako bitnoj osobi u mom zivotu...
    Ažurirano 12.02.2009. u 12:39, autor: Butterfly effect
  6. bataBg (avatar)
    super sto je odgovor u jednoj osobi
  7. gagili48 (avatar)
    bravo! od danas citam sve tvoje tekstove...10.