ŽELJE - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

arhangelka5

ŽELJE

Oceni ovaj blog
treba mi mala pomoć!
ovo je za mene totalno nova situacija.
želela bih da mi kažete šta bi od mojih radova bilo interesantno da se prikaže. ne bih volela da davim. ja inače volim da pričam i pišem i na druge teme ali trenutno nemam pojma šta!

Pošalji "ŽELJE" na Facebook Pošalji "ŽELJE" na Google Pošalji "ŽELJE" na My Yahoo! Pošalji "ŽELJE" na Live Pošalji "ŽELJE" na MySpace Pošalji "ŽELJE" na Twitter Pošalji "ŽELJE" na Digg Pošalji "ŽELJE" na del.icio.us

Ažurirano 08.11.2007. u 00:39, autor: arhangelka5

Kategorije
nakit i jos po nesto

Komentari

1. arhangelka5 (avatar)
    neverovatnoo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! treba da pregledam pa da šaljem. eto sad sam progutala slovo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! užas to najviše mrzim.

(ovo je bilo pre nego što su mi rekli da sve mogu i naknadno da editujem) hehehehe
    Ažurirano 30.10.2007. u 19:44, autor: arhangelka5
  2. LePiaf (avatar)
    Mozhesh da naknadno editujesh blog. Sha s nervirash oma?
  3. arhangelka5 (avatar)
    hvala, hvala, hvala.............
    ovakve vrste pomoći mi dobro dođu!
  4. Ines1864 (avatar)
    Šta ja znam, meni je to sve slatko, onako simpatično, iako ja baš nemam običaj da pretrpavam stan stvarima koje nemaju svrhu, jer je i ovako premali....al' dobro, ima ljudi koji vole ukrase, to sigurno.
    Je l' su ono prvo magneti za frižider? Meni se recimo sviđa ona vranica (ili šta je već ono crno čudo), jako je slatka, to bih volela i ja da imam...a i sve one druge koje nisu u obliku jajeta ili žabe...
    Ovo drugo je lepo, samo je jako tužno
    A treće mi se ne sviđa.
    Eto, moje mišljenje.
  5. arhangelka5 (avatar)
    da ono je vrana. inače ima jedno 50 oblika magneta ali ne znam gde je slika. a što se tiče pjera on je uvek tužan. ono treće je narukvica. možda se ne vidi baš najbolje ali biće sve bolje. nadam se............
    Ažurirano 30.10.2007. u 19:36, autor: arhangelka5
  6. milicaanchy (avatar)
    ovo trecje mi se ne dopada...prvo je slatko,a drugo je jako lepo
  7. guitarrr_babe (avatar)
    Meni se mnogo, mnogo dopadaju svi magneti i narukvica (imam džemperić uz koji bi išla savršeno) a Pjer mi se ne dopada.