Čudo neviđeno: ODGOVOR OD PTT-a!!! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dust

Čudo neviđeno: ODGOVOR OD PTT-a!!!

Oceni ovaj blog
Danas sam dobio mail sledeće sadržine: " "Classic FMTV" je trenutno isključen zbog tehničkih problema i uskoro će biti vraćen u osnovni paket. Ускоро се очекују нови канали и услуге, надамо се већ у наредних месец - два дана. Могуће су измене у основном пакету канала, а у сваком случају ће бити уведени додатни пакети канала који ће се додатно и плаћати, о чему ће корисници бити обавештени на прикладан начин." Najjača je ta ćirilična latinica

Pošalji "Čudo neviđeno: ODGOVOR OD PTT-a!!!" na Facebook Pošalji "Čudo neviđeno: ODGOVOR OD PTT-a!!!" na Google Pošalji "Čudo neviđeno: ODGOVOR OD PTT-a!!!" na My Yahoo! Pošalji "Čudo neviđeno: ODGOVOR OD PTT-a!!!" na Live Pošalji "Čudo neviđeno: ODGOVOR OD PTT-a!!!" na MySpace Pošalji "Čudo neviđeno: ODGOVOR OD PTT-a!!!" na Twitter Pošalji "Čudo neviđeno: ODGOVOR OD PTT-a!!!" na Digg Pošalji "Čudo neviđeno: ODGOVOR OD PTT-a!!!" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LePiaf (avatar)
    Treci text za redom o kablovskoj TV...
    Jbt, tebe stvarno pogadja ta televizija, a?
  2. Dust (avatar)
    Da, imaš nešto protiv? Smarao sam ljude i nešto kasnije saznao. Dobijamo Pay-TV!!!
  3. LePiaf (avatar)
    Dobijamo Pay-TV!!!
    Zhivot konachno dobija smisao!!!!
  4. pater.familias (avatar)
    Sprovedite mi u venu...
    Da li je moguće da postoje ljudi kojima uvođenje jednog tv kanala
    toliko znači?

'Je li, 'de ovde ima klozet?
    -Na pijac', a ima i ovde u pozorištu, al' mi nikad' ne daju da ga koristim.'
    ??? Kome ovo izgleda kao da nema veze sa blogom, nek ga blajvi.