Radim u sudu, e zalost Boze,,,,,da mi je neko pricao - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

walker68

Radim u sudu, e zalost Boze,,,,,da mi je neko pricao

Oceni ovaj blog
Radim u sudu, i niko nikada mi - nama studentima nije pricao koje sve strahote postoje u sudu, pocev od sudija sadista do mobinga, da sudije nisu idealne,:-|
Podelicu muke sa svakim koji radi u sudu a nije sudija.....

Pošalji "Radim u sudu, e zalost Boze,,,,,da mi je neko pricao" na Facebook Pošalji "Radim u sudu, e zalost Boze,,,,,da mi je neko pricao" na Google Pošalji "Radim u sudu, e zalost Boze,,,,,da mi je neko pricao" na My Yahoo! Pošalji "Radim u sudu, e zalost Boze,,,,,da mi je neko pricao" na Live Pošalji "Radim u sudu, e zalost Boze,,,,,da mi je neko pricao" na MySpace Pošalji "Radim u sudu, e zalost Boze,,,,,da mi je neko pricao" na Twitter Pošalji "Radim u sudu, e zalost Boze,,,,,da mi je neko pricao" na Digg Pošalji "Radim u sudu, e zalost Boze,,,,,da mi je neko pricao" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Ines1864 (avatar)
    Pa ne znam šta si ti mislio/la, da su sudije sveci?...i sudije su ljudi kao i lekari, kao i policajci, kao i vozači....bre, svuda ima i govana i bisera, u svim profesijama....sve zavisi od toga kakav si baksuz da baš u g.ovno ugaziš :?...
  2. VIRGINIJA (avatar)
    Veruj mi mobinga ima svuda.