ИЗБОР ЗА ПРЕДСЕДНИКА ЕВРОПСКОГ МАЈКРОСОФТА - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Koschei.Besmertnii

ИЗБОР ЗА ПРЕДСЕДНИКА ЕВРОПСКОГ МАЈКРОСОФТА

Oceni ovaj blog
Одлучио Бил Гејтс да организује конкурс за избор новог председника европског огранка Мајкрософта. У огромној спортској дворани скупило се 5.000 кандидата, међу којима је и Пера Петровић, погадјате - Србин.

Гејтс захвали свим кандидатима што су се пријавили, али одмах замоли све оне који не познају програм Јава 8000 да напусте испит. 2.000 кандидата устаје и излази из дворане. Пера Петровић размишља: „Па не знам бас тај програм, али шта могу да изгубим ако останем – ништа! Што да не покушам?!" И остаје у сали.

Бил Гејтс затим замоли да сви који никада нису руководили тимом од најмање 100 људи устану и изађу. Још 2.000 кандидата устаје и излази. Пера Петровић опет размишља: „Ја никад нисам био шеф ником осим себи, али шта могу да изгубим ако останем? Шта може да буде?" И опет остане.

Тада Бил Гејтс замоли све који на факултету нису имали просек 9,80 или више да напусте испит.
500 људи излази, али Пера Петровић шапуће сам себи: „Ја сам имао једва довољан успех у средњој а факултет нисам ни уписивао, али шта могу да изгубим ако останем?" И опет остане у дворани.

Бил Гејтс на крају замоли да сви кандидати који не говоре реторомански устану и напусте испит. Још 498 људи одлази.
Пера Петровић размишља: „Не знам ни где се говори тај ретард романски, али бас нецу да идем. Шта могу да изгубим ако останем?"
И остане на свом месту.
У соби је поред Пере још само један кандидат.
Сви остали су отишли.
Бил Гејтс им прилази и каже: „Ви, очигледно, једини говорите реторомански. Јел' могу да вас чујем како разговарате на том језику."

Пера Петровић се мртав хладан окреће према другом кандидату и пита: „Како си, дРкаџијо?"
Други кандидат му мирно одговара: „Једи гоВна, сељачино, пиЗда ти материна!"

Pošalji "ИЗБОР ЗА ПРЕДСЕДНИКА ЕВРОПСКОГ МАЈКРОСОФТА" na Facebook Pošalji "ИЗБОР ЗА ПРЕДСЕДНИКА ЕВРОПСКОГ МАЈКРОСОФТА" na Google Pošalji "ИЗБОР ЗА ПРЕДСЕДНИКА ЕВРОПСКОГ МАЈКРОСОФТА" na My Yahoo! Pošalji "ИЗБОР ЗА ПРЕДСЕДНИКА ЕВРОПСКОГ МАЈКРОСОФТА" na Live Pošalji "ИЗБОР ЗА ПРЕДСЕДНИКА ЕВРОПСКОГ МАЈКРОСОФТА" na MySpace Pošalji "ИЗБОР ЗА ПРЕДСЕДНИКА ЕВРОПСКОГ МАЈКРОСОФТА" na Twitter Pošalji "ИЗБОР ЗА ПРЕДСЕДНИКА ЕВРОПСКОГ МАЈКРОСОФТА" na Digg Pošalji "ИЗБОР ЗА ПРЕДСЕДНИКА ЕВРОПСКОГ МАЈКРОСОФТА" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. opanak (avatar)
  2. Cicoka (avatar)
  3. REVELIN (avatar)
    srpska posla...
  4. beliandjeo23 (avatar)
    hahahaaha
  5. Broken Brain (avatar)
    DDDDDDDDDD