Sve je tvoje..... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Cekajuci svoje spasenje............

Sve je tvoje.....

Oceni ovaj blog
Danas sam tuzan draga moja,
Dosao sam i cekao sam......isao sam tamnim hodnicima secanja.....i jedna za drugom je klizila niz obraz......i dalje sam tu u ovom prokletom cistilistu.....i zelim da ti kazem,gledajuci mnoge duse koje su samnom tu....toliko muke i patnje je potrebno skoro ceo zivot za samo par trenutaka srece.....gde je tu pravda?!Gde je tu nagrada za onog ko je igrao po pravilima......a uvek sam bio fer player....Ne ocekujem da me proglase svecem,jer to i nisam.Niti spomenik da mi dizu.Ja zelim samo jedno.Tebe andjele moj.Samo jedan dan sa tobom,i sve ovo ce biti vredno tog jednog trenutka...Necu odustatiti andjele.....nadacu se.......volecu.........ceznjivo kraj reke bicu...Olistace i lipa i breze.....Radujem se novom zivotu,koje donosi prolece......Treba mi suncev sjaj......Trebas mi ti andjele.......I veruj mi da se neces pokajati sto si me izabrala..Toliko toga imam u sebi sto zelim da podelim sa tobom ljubavi.......Ti ljubavi zivota mog.

Tvoj Marko

p.s

Volim te....

Pošalji "Sve je tvoje....." na Facebook Pošalji "Sve je tvoje....." na Google Pošalji "Sve je tvoje....." na My Yahoo! Pošalji "Sve je tvoje....." na Live Pošalji "Sve je tvoje....." na MySpace Pošalji "Sve je tvoje....." na Twitter Pošalji "Sve je tvoje....." na Digg Pošalji "Sve je tvoje....." na del.icio.us

Ažurirano 21.01.2009. u 16:48, autor: markonbgd '83

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Arijadna (avatar)
    Ima nagrade, ne brini, uvek dospe u prave ruke...
    Sve dobre duse ce se sresti...i bice zajedno...jer to je cilj...
  2. BORKETA (avatar)
    Ako ovo procita, bice tvoja. I treba zasluzujes to
  3. DUNJA W (avatar)
    Dusice draga,toliko lepote u tebi koja ceka da se nekome da,da je neko prepozna....Nadam se da se to biti uskoro....i da ce vredeti cekanja...
  4. Romanticus (avatar)
    @Arijadna trebalo da bude tako.
    @Vrele Usne Hvala ti draga moja plesna.
    @Borketa nemam reci.... Hvala ti na divnom komentaru.
    Ažurirano 19.01.2009. u 13:54, autor: markonbgd '83
  5. REVELIN (avatar)
    Ono najbolje sto postoji u zivotu moze da se dobije
    samo po cenu velikog bola....moze biti ...i ne mora...
    ali biva....i dobije se...po tu cenu...ali vredi...
  6. Butterfly effect (avatar)
    Koliko emocija u tebi ...
  7. Romanticus (avatar)
    @R.uvek je cena koju placamo previsoka.....ali i nije,moze i ne mora da bude.......sve zavisi......od vise cinilaca....i nacina posmatranja.....i licnog(subjektivnog)dozivljaja.......

@Dramo.....Takav sam.....fosil ili relikvija iz drugih vremena.......
  8. misticlady (avatar)