Kad se dotakne dno! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

EpOx_

Kad se dotakne dno!

Oceni ovaj blog
I evo me.Lezim u sopstvenim govnima.Oko mene sivilo.Nista zbog cega bih da zivim, da se borim.Predacu se.Predacu se umoru, tako bar nista necu osecati.
Ne znam kako sam dopustila da do ovoga dodje.Ali valjda, kad se uputis u sve ovo, ono izvuce sve cisto i lepo u tebi.Pa tako je i sa mnom.Nista drugo do oronulog
kontejnera i par leseva oko mene.Dozivecu njihovu sudbinu.Nije ni to lose.Ako se ova agonija nastavi jos minut duze posustacu.Da bar imam prava na jos jedan smrk.Jos jedan jebeni smrk.
I svog najrodjenijeg bih prodala da se jos jednom nadjem u oblacima.Da ne osecam ovaj smrad trulih leseva, da ne osecam ovaj bol u dusi.I to me najvise frustrira.Na ivici sam, a ne razmisljam o tome.Zurim u jednu tacku.
Zurim u oci jedne macke.I ona me osudjuje.Gleda me popreko.Ne zameram joj.Razmisljam kako bi bila ukusna hrana.Vec je vidim u mom stomaku.Kako sam samo nisko pala.Pa i u njenim ocima.Sazaljevam sebe.Svoju jebenu licnost, u ovoj glupoj nedodjiji.Gde sam to ja?
Ko sam?Niceg mog nije ostalo u ovom djubretu.Posmatram se iz daleka.Dolazim do konstatacije da pripadam ovoj gomili jadnika, pacenika.Napustam se.Zasluzujem bolje.Za mnom ostavljam sebe kako ispustam zadnji dah tog prljavog vazduha, ne zasluzujuci ga.

Pošalji "Kad se dotakne dno!" na Facebook Pošalji "Kad se dotakne dno!" na Google Pošalji "Kad se dotakne dno!" na My Yahoo! Pošalji "Kad se dotakne dno!" na Live Pošalji "Kad se dotakne dno!" na MySpace Pošalji "Kad se dotakne dno!" na Twitter Pošalji "Kad se dotakne dno!" na Digg Pošalji "Kad se dotakne dno!" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. EpOx_ (avatar)
    Nisam imala volje da produzim. . .Nije zelja budem depresivna, eto to su samo reci koje su izasle iz mene.I imala sam obavezu da ih podelim s vama.
  2. zeken (avatar)
    Interesantno...Pesimisticki, a opet .....zanimljivo.
  3. Eric Draven (avatar)
    Zivot je jebena borba....i ne treba se predati......pokazi onom sadisti gore(ako ON zaista postoji) da imas snage cak i njemu da se suprotstavis........sreca ti okrenula ledja....i meni je toliko puta....znas sta....lepo je sutnes u dupe...i to ti je to......nastavis da hodas ovom Sodomom i Gomorom....i pronadjes razlog za zivot kao sto su ga i mnogi pronasli u ovoj vukojebini zvana Srbija(ili ti planeta zemlja)
  4. Ne_Vazim_Se (avatar)
    Hvala shto si to podelila sa nama. Pomalo tuzno, ali zaista lepo recheno. z:)
  5. crvene cipele (avatar)
    Sve što nam se dešava je naš izbor.To je suština.Zavoli sebe ponovo,pa se onda malo neguj,pazi i mazi...Tu si ,to je najvažnije,nisi otišla,nisi odustala.
  6. ljeshko (avatar)
    Obuj crvene cipelice,tj slusaj ih...
  7. Romanticus (avatar)
    Svi smo se makar jednom osecali tako.Kada sve izgleda bez smisla...hm Sta ti je covek?Pun slabosti.......ali isto tako i snage...proci ce taj osecaj.....ne daj se......koncentrisi se na neke lepe stvari.....cak ako nevidis nista lepo u ovom momentu,priseti se nekih lepsih i sretnijih trenutaka.........i usudjujem se reci,mozda i nekih lepsih koji ce tek doci?....zvuci mozda nemoguce u ovom trenutku,ali veruj mi mozes to.....
    samo trebas verovati i zeleti.......i bice bolje.........lep pozdrav.........
  8. he_who_brings_order (avatar)
    Jake emocije...

Izvući ćeš se... veruj mi...