OBAVEŠTENJE! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Iron Lord

OBAVEŠTENJE!

Oceni ovaj blog
[center][img]http://one.xthost.info/IronLord/FOTKE/Kucov.JPG[/img][/center]
[b][color=navy][size=5]
Ne odazivam se uopšte na Džeki i uvek sam mrzeo to ime. Vlasnici uopšte nemaju decu i nisam pod terapijom, pre su oni. Uvek sam morao da ih čekam da se vrate sa posla da bi me pustili napolje a i to su radili kao da sam im najgori čovekov neprijatelj. Ja sam pobegao od njih zato što me nisu voleli a i davali su mi onu hranu iz kesice što su kupili u prodavnici. Da valja ta hrana oni bi je jeli bez mene kao sve ostalo. Ako ih vidite kažite im da sam otišao u inostranstvo. Lepo mi je kod kontejnera a i ova deca me vole.

Džoni[/size][/b][/color]

Pošalji "OBAVEŠTENJE!" na Facebook Pošalji "OBAVEŠTENJE!" na Google Pošalji "OBAVEŠTENJE!" na My Yahoo! Pošalji "OBAVEŠTENJE!" na Live Pošalji "OBAVEŠTENJE!" na MySpace Pošalji "OBAVEŠTENJE!" na Twitter Pošalji "OBAVEŠTENJE!" na Digg Pošalji "OBAVEŠTENJE!" na del.icio.us

Ažurirano 13.01.2009. u 22:36, autor: Iron Lord

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. REVELIN (avatar)
    I za ideju,i za pretpostavku kako bi on to uradio i za prepoznavanje jedne velike istine i za "obavestenje" o jednoj velikoj istini,i za ove tuzne oci na slici na kojoj nije Dzeki - velika petica....i Sretna ti Nova,Srpska Pravoslavna
  2. opanak (avatar)
    15.

Gle uzmiče, al ne mora
    ja ga ničim sad ne teram
    Jedan šarov iz mog šora
    bojeći se "šta mu spremam"...............

Samo osmeh pogled oka
    želeo sam da mu pružim
    Jurnu name u dva skoka
    ja pobegoh, al ne "žurim"..............

Sustiže me na kraj sela
    dotače me pogled okom
    Sa osmehom neba vrela
    te nestasmo svojim tokom.

ZK

Da ...........teško je biti ZATVOREN i USKRAĆEN od drugih...još teže od samoga sebe uz prividnu slobodu...............za samopregorno ukazujuće na ukazano.................DESET.........mada pišu 5..........SREĆNA TI PRAVOSLAVNA NOVA GODINA.................
    Ažurirano 13.01.2009. u 23:56, autor: opanak
  3. brunhilda (avatar)
    kako je dobro... hihi
  4. Sixties Girl (avatar)
    hahaha super je ovo
  5. Strela (avatar)
    Браво Џони! Добро је да си барем ти нашао смелости да начиниш одлучан корак и окончаш са конформизмом и компромисима.
  6. Iron Lord (avatar)
    [B][COLOR="Navy"]Ali ovde je reč o altruizmu...[/COLOR][/B]
  7. Strela (avatar)
    Ово је басна, јел тако? Е па ако је тако, увек је у баснама реч о алтруизму....
  8. Iron Lord (avatar)
    [B][COLOR="Navy"]Iznela si predrasudu, Džoni samo nije više hteo da bude altruističan.
    Dosta mu je svega.[/COLOR][/B]
  9. Strela (avatar)
    [COLOR="Navy"][B]"...a i ova deca me vole."[/B][/COLOR]

Шта значи онда ова реченица?
  10. Iron Lord (avatar)
    [COLOR="Navy"][B]Da je kuče konačno okruženo ljubavlju[/B][/COLOR]
  11. Strela (avatar)
    Па шта сам ја рекла, него да је одлучио да прекине с компромисима и конформизомом, на шта се сводио његов дотадашњи живот. Изабрао је "некомфорну" љубав.
  12. Iron Lord (avatar)
    [B][COLOR="Navy"]Ali ja mislim da ovde ima i altruizma...[/COLOR][/B]
  13. Strela (avatar)
    Јел ти то мене зезаш? :bob: