Jos jedno pismo u nizu........ - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Cekajuci svoje spasenje............

Jos jedno pismo u nizu........

Oceni ovaj blog
Pada mrak.......opet osecam strah.bol i ceznju u srcu.A tebe nema draga moja.Izmucen i bolan,danas sam koracao nasom obalom.Nesigurnim i teskim koracima, poput starca......polako sam isao,dok me je rezak bol parao koleno...a mogao sam trcati dok me nije snasla ova bestija.......zato ne volim zimu andjele.......sivilo i mrak.......podseca me na carstvo smrti.opustele grane.....
I dok sam polako koracao svojom stazom,ka klupici koja mi je bila odmoriste,i kutak za refleksiju,jedan neoprezan korak i sapletoh se i padoh kao malo dete..ostah tako par trenutaka da lezim,i onda se sa teskom mukom pridigoh.
Nasmejah se od bola i muke...I proklinjah i sebe i svoje koleno,koje me muci vec nekoliko godina u nazad....Zapalih cigaretu,drhtavim i bolnim dlanovima...i polako stigoh do nase klupice....sklopih oci,i pomislih na sunce....i na zelenilo,na miris jorgovana.......pomislih na tebe,tamo negde u daljini......
..i bi mi lakse......

Marko

Pošalji "Jos jedno pismo u nizu........" na Facebook Pošalji "Jos jedno pismo u nizu........" na Google Pošalji "Jos jedno pismo u nizu........" na My Yahoo! Pošalji "Jos jedno pismo u nizu........" na Live Pošalji "Jos jedno pismo u nizu........" na MySpace Pošalji "Jos jedno pismo u nizu........" na Twitter Pošalji "Jos jedno pismo u nizu........" na Digg Pošalji "Jos jedno pismo u nizu........" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. *Purple Baby* (avatar)
    Kad dodjem u Bg,vodis me da skupa sedimo i cekamo na toj tvojoj klupici
  2. REVELIN (avatar)
    Ne znam zasto svi koji imaju problem sa kolenom moraju pasti,ali znam da je tako jer imam iskustva.A i ovo drugo mi nije strano...samo da bude lakse da zaboravis onda kad se prisetis ..bude.Od muke se najlakse smehom brani...valjda se zato i smejemo kad padnemo....jer znas da posle svakog pada MORAS ustati... volim tvoj blog Prijatelju...i tebe kad ustajes nakon pada...i zanemaris koleno...
  3. Romanticus (avatar)
    Obavezno. To se podrazumeva.......
  4. Romanticus (avatar)
    Hvala ti draga Revelin prijateljice.Takva mi je priroda....... opsujem i nasmejem se nakon toga.......
  5. Eric Draven (avatar)
    Brate Znas vec sta mislim.....
  6. Romanticus (avatar)
    Znam brate moj. Eh valjda ce i nama sunce zasijati na kraju ovog kisnog perioda.....
  7. Cicoka (avatar)
    Marko ,pa ti imas naj bolje medikamente.Bravo.
  8. Romanticus (avatar)
    Hvala Cicoka.....trudim se.... Samo prirodno,bez aditiva!.
  9. Arijadna (avatar)
    Eh ta klupica ljubavi...uvek prisutna u tvojim tekstovima...prelepo kao i uvek. Uzivam citajuci tvoje tekstove.
  10. Romanticus (avatar)
    @ Hvala ti Arijdna.. Sve prisutna je ta klupica......hehehehe.moracu da je slikam i da je postavim u profil..........