Vreme bi bilo polako.......... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Cekajuci svoje spasenje............

Vreme bi bilo polako..........

Oceni ovaj blog
Nekada davno,vec tako davno,pisao sam ti pisma draga moja,pa sam zastao.Zamislih se.Da li ce i jedno pismo moje stici do ruke tvoje?Hmmm.....Voleo bih da se makar jedno od pisama ovih,ne vrate posiljaocu....
Tebe draga moja,ja mislim da sve sam odvec rekao. Ja sam uporan i postojan.On je rekao :Trazi dace ti se,strpljen budi, i spasen bices.Evo vec jako dugi sam strpljiv i postojan poput stena morskih,o koje se lome valovi zivotni.....Cekam i nadam se TEBI andjele.....Jednog dana,nadam se da ces mi se pojaviti,za ruku me uhvatiti,usne mi svojim dodirnuti, i da ces mi reci reci te:"Dragi,izvini sto toliko cekao si me".Znam da rane tvoje duboke su,i da je cekanje bolnije od samih rana,i da si bio stena postojana,ali evo, ja sam ti se pojavila,i u zagrljaju tvom se ususkala".Za taj dan zivim,i i tome se nadam.......

Tvoj Marko

Pošalji "Vreme bi bilo polako.........." na Facebook Pošalji "Vreme bi bilo polako.........." na Google Pošalji "Vreme bi bilo polako.........." na My Yahoo! Pošalji "Vreme bi bilo polako.........." na Live Pošalji "Vreme bi bilo polako.........." na MySpace Pošalji "Vreme bi bilo polako.........." na Twitter Pošalji "Vreme bi bilo polako.........." na Digg Pošalji "Vreme bi bilo polako.........." na del.icio.us

Ažurirano 09.01.2009. u 00:41, autor: markonbgd '83

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. REVELIN (avatar)
    Dok stojis na peronu cekanja...otvori prozore secanja....i seti se....
    Nada je uvek na tvojoj strani,verna pratilja...ako je znas sacuvati
  2. Arijadna (avatar)

Divno i iskreno kao i uvek......i slika je prelepa.
  3. Romanticus (avatar)
    Hvala ti draga moja Adrijana.....
  4. *Purple Baby* (avatar)
    Uvek kad svratim na tvoj blog,setim se pesme...
    "ne znam kad i ne znam gde,
    srescemo se jednog dana,cekaj cekaj me..."
  5. Romanticus (avatar)
    Romanticari se prepoznaju........ Hvala ti sto si ostavila komentar,jako mi znaci......
  6. *Purple Baby* (avatar)
    Znas kako glasi ona stara narodna poslovica...
    "Svaka ptica,svome jatu leti"
  7. Romanticus (avatar)
    Upravo tako...
  8. *Purple Baby* (avatar)
    Pa da...bas sam pametnica,vidis sve znam
  9. Romanticus (avatar)
    Vidim,odnosno to mi je poznato od ranije........
  10. Cicoka (avatar)
    Ko ceka ,taj i doceka.Neko pre neko kasnije-sve sto podje mora i da dodje,sve sto je daleko,polako se blizi-ma sve ove lepe izreke ti idu na ruku-na tvojoj smo strani.
  11. *Purple Baby* (avatar)
    Vidis da sam se vec uobrazila
  12. Romanticus (avatar)
    @Da postovana Cicoka......... Ko ceka taj i doceka,Ili se dobro naceka...Valjda nece biti ovo drugo........
    @Da se primetiti....... Ali nista strasno,za sada......
  13. Cicoka (avatar)
    Ne tako davno(pre neki dan) u blogu napisao si da ces cekati dokle god bude bilo snage u tebi.Postujuci izrecenu rec tvoju pozvala sam se na istu i samo potvrdila izreceno uz opasku da ce se pojaviti-kada nesto isuvise zelis-mora se dogoditi.
  14. medvedic84 (avatar)
    *Purple Baby* da li mi mozes pomoci gde da nadjem pesmu
    "ne znam kad i ne znam gde,
    srescemo se jednog dana,cekaj cekaj me..." ? hvala
  15. dtb_pro (avatar)
    Ako saznaš gdje se može pronaći ta pjesma i ja sam veoma zainteresovan...
    Ili bar da mi neko kaže ko je izvodi...
  16. Romanticus (avatar)
    Citat Original postavio Cicoka
    Ne tako davno(pre neki dan) u blogu napisao si da ces cekati dokle god bude bilo snage u tebi.Postujuci izrecenu rec tvoju pozvala sam se na istu i samo potvrdila izreceno uz opasku da ce se pojaviti-kada nesto isuvise zelis-mora se dogoditi.
    Draga cicoka..jesam rekao...napisala je kros je jedan komentar u pretposlednjem textu u blogu...mislim da je time sve receno...hvala ti sto si uz mene.i svima na komentarima.....lep pozdrav od Romanticusa.....