Božićna priča ... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Voja Radovanović

Božićna priča ...

Oceni ovaj blog
Božićna priča

Bio sam jutros u Crkvi da se pričestim, i nekoliko poznanika mi se požalilo kako je jutro izuzetno hladno...mislim se nešto...ne može danas da bude hladno ako te greje Hristova ljubav...
Došao sam posle liturgije kući, i ušao u hladnu sobu...Više zbog položajnika koji treba da dodje a manje zbog hladnoće , založio sam peć...a onda izašao napolje da pogledam kako dim izlazi iz odžaka...
Zagledan u dim koji se uzdizao ka nebu...pomislio sam kako sam dobru stvar uradio...Možda bi i oni koji nas gledaju odozgo, na današnji dan trebalo da znaju u kojim se kućama još uvek dimi odžak...Da znaju da u kućama koje su ostavili još uvek ima života...možda će tako i za njih današnji dan biti još radosniji...
Stajao sam tako napolju zagledan u odžak, i uopšte mi nije bilo hladno...
Ne može ti biti hladno kada te greje Hristova ljubav...

U Beogradu 07.01.2009 g.

Pošalji "Božićna priča ..." na Facebook Pošalji "Božićna priča ..." na Google Pošalji "Božićna priča ..." na My Yahoo! Pošalji "Božićna priča ..." na Live Pošalji "Božićna priča ..." na MySpace Pošalji "Božićna priča ..." na Twitter Pošalji "Božićna priča ..." na Digg Pošalji "Božićna priča ..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. *Purple Baby* (avatar)
    MIR BOZIJI,HRISTOS SE RODI...
    SRETAN BOZIC
    Bas tako Vojo...delim tvoje misljenje.
  2. REVELIN (avatar)
    VAISTINU ....HRISTOS SE RODI
  3. Voja Radovanović (avatar)
    Hvala irenak55...Vaistinu se rodi...sve najbolje tebi i tvojima i da u radosti i veseslju provedeš današnji dan...Sve najbolje i pozz...
  4. Voja Radovanović (avatar)
    Vaistinu se rodi !!!...Revelin veliki pozz za tebe i sve najbolje...
  5. Vila_Dobrila (avatar)
    Mir Božji!
    Sa željom da prve jutarnje kafe budu knap, da se sjećanje na događaje oživi u neviđeno smislenom srkutanju i da osjećaj grejanja Hristove ljubavi preneseš na sve kojim je hladno.
    Hristos se rodi!
  6. Voja Radovanović (avatar)
    Vaistinu se rodi...Hvala Vilo Dobrila na lepim željama, takodje želim sve najbolje tebi i tvojoj porodici...i da te Hristova ljubav greje i čuva tokom cele godine...pozz
  7. Cicoka (avatar)
    MIR BOZIJI- HRISTOS SE RODI!Dobra ti sreca vazda bila-i odzak se na tvojoj kuci vazda dimio i grejao sva srca pogledom na njega.Da ,Vojo ,ne moze biti hladno u ove sretne dane,nas hriscane greje radost rodjenja BOGOMLADENCA.
  8. Voja Radovanović (avatar)
    Vaistinu se rodi...Hvala Cicoka na ovom divnom komentaru...sve najbolje tebi i tvojima u ove praznične dane želim, i da ih provedete u radosti i svakom dobru...pozzz:)