Psi - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Ginger

Psi

Oceni ovaj blog
KO VOLI PSE?!?!?
nek kachi slike ovde...

Evo jedne:

Pošalji "Psi" na Facebook Pošalji "Psi" na Google Pošalji "Psi" na My Yahoo! Pošalji "Psi" na Live Pošalji "Psi" na MySpace Pošalji "Psi" na Twitter Pošalji "Psi" na Digg Pošalji "Psi" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. VIRGINIJA (avatar)
    Mislim da ne postoji osoba koja ih ne voli.

Pudle
  2. VIRGINIJA (avatar)

pudle
  3. VIRGINIJA (avatar)

pudle
  4. Zefirra (avatar)
    Volim pse koji lice na vukove. Vucjak , haski...
    Volim neke pse koji lice na pse i koji su veliki.Doga,labrador itd...

Oni mali su mi genetski prilicno tuzna pojava , iako nekad znaju biti neodoljivo veseli ....nekako...sta znam...kao kad bih gledala osakacenog coveka...

Ne volim pseci lavez jer mi nije jasno kako su se ti prilicno neartikulisani i napadni zvuci izrodili od onakve divne vucje pesme...
  5. Banshee (avatar)
    Citat Original postavio zefirra
    Ne volim pseci lavez jer mi nije jasno kako su se ti prilicno neartikulisani i napadni zvuci izrodili od onakve divne vucje pesme...
    jao veruj mi da je poslednja stvar koja zelis da cujes od svog psa urlik onaj nalik vucjem :?
    mom se nekoliko puta omaklo u snu valjda ili nocu iz ne znam kojih razloga da krene da zavija iz sve snage :shock: e zaledim se u trenutku i odma idem da ga budim....zaista u kuci vise volim to njihovo iritirajuce lajanje nego da mi ne daj boze zavija
  6. VIRGINIJA (avatar)

pekinezer
  7. Zefirra (avatar)
    banshe@
    To je individualna stvar. Meni je zavijanje jako lepo...(:
    E sad koliko jedan pas moze to da izvuche iz genetski izmenjenog glasnog sistema...to ne znam...i mozda i zvuci zaista loshe
  8. Kad_LupimLupim (avatar)
    Moji omiljeni.

Sibirski Haski:

Shar Pei:

9. Ginger (avatar)

10. Ginger (avatar)

11. Ginger (avatar)