ČESTITKA ZA VAS , DRAGI BLOGERI !

Cestitka%20NG%20123loncar_zps36axv90z.gif



Srećna Vam i berićetna Nova 2017. Godina !
Želim Vam puno zdravlja i dobrog raspoloženja u predstojoćoj godini !

ŽIVELI !
 
Hvala Lorde , mada mogu slobodno da kažem , ima na krstarici i lepših od ove......nju sam sklepao od nekoliko drugih , preuzetih ( lepa reč za ukradeno , oteto , iskopirano - po softerskim sistemima Copy/Paste ---- ali nećemo da zalazimo u sitna crevca , to je sad net uobičajena svakominutna stvar ), tek da nečim delimično i mojim , u duhu društvenih mreža iskažem osećanja i želje.....predpostavljam da sa većim ličnim trudom i veća je mogućnost ostvarenja.....
.....konačno , od tog rada i ja imam lične koristi.......mozak mi šljaka , pa je cirkulacija veća , a sa njom i izvesnije zdravlje - što može biti uzrok dužeg i ugodnijeg života !.....eto......češće se uključuj u rasprave ( analiziraj , osporavaj argumentovano , produbljuj , proširuj - osmišljavaj ) , enmoj da se držiš po strani i ne klimaj samo glavom , veće šanse imaš da duže živiš i gledaš beogradske falus kule sa fantomkama !

0202.jpg
 
Поштовани блогери ,
желим да вас ово бадње вече обасја свеколиким златом - духовним ! Како духовним , тако и здравственим - а оно , па то иде уз ова два златна грумена !

Срећно и дуговечно нам било , драги блогери - ово бадње вече , лета Господњег 2016. ( по јулијанском календару ) .
Нек се на нас прелије сав богоугодни литургијски пој , који испуњава ову ноћ !

boina%20estitka33_zpsjnrvqrnu.gif
 

Back
Top