Pasiji sinovi! Vi bi državu? Ma, dobit ćete moj ku...!

<< Kralj Dmitar Zvonimir okupio u proljeće 1089. hrvatske velikaše nedaleko od Knina da ih nagovori da pođu oslobađati Jeruzalem od muslimana, a nevirni su Hrvati, ne želeći ginuti daleko od svojih domova, potegnuli mačeve i voljenog vladara s crnom zemljom sastavili. Krvareći iz mnogijeh rana, ovaj je poživio još samo da na svoj narod baci strašno devetstoljetno prokletstvo.
“ O, mamicu vam pokvarenu!” stenjao je, kaže predaja, Dmitar Zvonimir pužući kroz blato. “Koja ste vi đubrad! Pu, gadovi! Okotu i nekrstu! Šta sam ja Bogu skrivio da vama budem kralj? Milije bi mi bilo da sam se kao crni Ciganin rodio, nego što sam Hrvat. Pasiji sinovi! Vi bi državu? Ma, dobit ćete moj ku…!”

Šapnuo je posljednjim dahom posljednji hrvatski kralj, prije nego je jedan od muškaraca okupljenih u polukrugu čučnuo, zabio mu sa strane nož u vrat i rasjekao dušnik.
“A je se i ovaj raspričao”, rekao je ubojica otirući oštricu o hlače.
“Budala!” dobacio je netko prezirno. >>


(Jutarnji Hr)

[url]http://jugpress.com/ante-tomic-ubojstvo-obitelji-zec-ono-sto-je-slijedilo-poslije-dokaz-je-da-nismo-uspjeli-postati-drzava/


[/URL]
 
postovani kolega Loncar.Prvo sto moram da vam zamerim,sto ste izneli jednu istorijsku neistinu.Kralj Dmitar Zvonimir,nije mogao da kaze,ono
sto vi navodite,da je krkljajuci,pred samu smrt rekao: "Ma dobit cete,moj K...c." To svakako nije istorijska istina.Muski polni organ,nije niko
mogao da nazove k...c. Te 1o89 godine,jer se za taj izraz,onda nije ni znalo.To ime,za muski polni organ,prvi je upotrebio Vuk Brankovic,na jednoj
svadbi 138O godine.On se tada na toj svadbi napio,pa u svadji sa jednim velmozom,prvi upotrebio tu ruznu rec,rekavsi mu:"Ma nosi se u k...c".
Dakle ta 138O godina,moze se reci,da je godina,kada je penis,dobio zvanicno,pogrdan izraz,koji je napred naveden.Nasao sam za potrebno,
da ispravim jednu istorijsku neistinu,kako bi mladi narastaji,imali pravu sliku o srednjem veku u nasim krajevima.
 
Gloriana -Draga moja,tvoje pitanje o nastanku tog prekrasnog imena p...a,veoma je dobro postavljeno.Prema mojim istrazivanjima,u istorijskim
spisima,U Istorijskom Institutu,gde sam otisao da nadjem odgovor na tvoje pitanje,nasao sam sledece:Tu rec je prva izgovorila,Intimna
prijateljica Milosa Obilica. Ona i Milos,nesto su se posvadjali,jer navodno ona nije htela te noci,sa njim da vodi ljubav.Posto nisu razgovarali,
Milos Obilic je poslao svoju sobaricu,da pita njegovu nevencanu zenu,Sta ima toga dana za rucak.Nervozna zbog svadje sa Milosem,i onako
ljuta,ona na sobaricino pitanje,koje je postavo MIlos,besno odgovori sobarici : "Kazi Milosu,da me boli P...a za njegov rucak" ! To se desilo u Aprilu
mesecu 1362 godine.Ta godina uzima se kao datum,kada je zenski polni organ,prvi put,dobio to prekrasno ljupko ime...p...a.!!!
 
Lord Gledston;bt296947:
Gloriana -Draga moja,tvoje pitanje o nastanku tog prekrasnog imena p...a,veoma je dobro postavljeno.Prema mojim istrazivanjima,u istorijskim
spisima,U Istorijskom Institutu,gde sam otisao da nadjem odgovor na tvoje pitanje,nasao sam sledece:Tu rec je prva izgovorila,Intimna
prijateljica Milosa Obilica. Ona i Milos,nesto su se posvadjali,jer navodno ona nije htela te noci,sa njim da vodi ljubav.Posto nisu razgovarali,
Milos Obilic je poslao svoju sobaricu,da pita njegovu nevencanu zenu,Sta ima toga dana za rucak.Nervozna zbog svadje sa Milosem,i onako
ljuta,ona na sobaricino pitanje,koje je postavo MIlos,besno odgovori sobarici : "Kazi Milosu,da me boli P...a za njegov rucak" ! To se desilo u Aprilu
mesecu 1362 godine.Ta godina uzima se kao datum,kada je zenski polni organ,prvi put,dobio to prekrasno ljupko ime...p...a.!!!

:zcepanje: odlicna prica.
 
....poštovani Lorde , ja nisam ništa izneo , već sam blogerima približio tekst Ante Tomića , koji može se doživeti kao nekakva umetnička istina - novinarsko književna ; a koju je pučanstvu obelodanio zagrebaćki jutarnjak / zotnjak - šta li !?....bilo kako bilo , to je jedan autorski tekst , koji je baziran na ideji prokletstva i sudbine - kako naroda tako i svakog njegovog pojedinca....naravno , prokletsvo sledi iz duhovnosti tog istog naroda ---- što može se prepoznati kod svih negdašnjih naroda i narodnosti bivše nam mile naše YU-ge........zamolio bih te da otvoriš stranicu , čiji je adresa priložena , te se obavestiš o celom autorskom radu G-dina Ante....tu ćeš razumeti svu metaforičnost onog čuvenok "KU*CA" , nadaleko poznatog , pa ćeš razumeti i njegovu povezamost i sa nama i našom državom.....tad ćeš razumeti i onu našu , u vezi ostanka ovde ili odlaska , koja narodski rečeno kao biva : volj ti na kolac , volj ti na ku*rac - isto ti se vata , samo kad odeš veeća ti plata , ali više i boli !

......tebi treba da bude poznata činjenica , da je balkanska pismenica došla našim narodima i narodnostima ćirilovskom naobrazbom , a da je nju izmenila austrougarska.....kakvi su tu izdajničko patriotski poduhvati bili , od velikana naših balkanskih narodnih elita bili , da ne preispitujemo....nemora da preispitujemo koliko je tu dragog kamenja i zlata investrano - tek jezik je menjan , baš onako kako cigani konja menjaju...a sa jezikom menjana je pamet , čast i poštenje - pa tako i duhovnost ----- koja je centralno pitanje ovog teksta iznetog u blogu...sa njom , duhovnošću , u centar pažnje dolazi pitanje prokletstva i ništačke sudbine....
....dakle ovde nije pitanje ono u vezi crvenog bana , pimpeka ili ku*ca - pa ni očaravajuće pi*ke......ovde je pitanje kolektibnih , samim tim i pojedinačnih karakternih ceta i svojstava.....dakle reč je o PICI kao karakternoj crti.....
...i kad govorim o karakternim crtana , kako njiovim tako i našim , prepoznatljiva je stvar da ćemo i mi kao i oni imati : KU*AC od države , sa ovakvim karakternim pojedinačnim i kolektivnim karakternim crtama !

...a ovo ti je istorijska istina - belodana !.....a šta krkljaju AVeovci , to nijednu časnu dušu ne zanima , a ponajmanje kojojom populističkom retorikom zamagljuju belodanosti , ma koliko mudro AVeovci skakali sa Crvenog Bana na Pimpek manipulacije ili Ku*rac dekadencije - države neće biti !
...
 
NATPISI NA TARABI

http://www.danas.rs/kolumnisti/kolumnisti.1175.html?news_id=334974&title=Natpisi+na+tarabi

Nije dug vrljika , zapiši ga na tarabu !
Mnogo toga zapisasmo na tarabe - kao i ono čuveno : GOTOV JE !

Koja iluzija , mislim na to da je gotov .
Vampiri se - majke mi !
Trebalo je njemu glogov kolac da se šikne !
A ne uz pompu i vlašku magiju ! Koji zajeb !

Sad se vampiri i naseljava svoje srodne duše - bivše saborce !

SVE JE ISTO , A I ON JE TU !
 

Back
Top