Vraća se Ma'at , egipatska boginja istine međ srblje !

320px-Maat.svg.png


Trebalo je dva veka srbovanja , da neko napiše istinu , uz blagoslov vrhovnog zvaničnog mesta - o oco i brato ubici ; te o njegovom ajdukovanju i plaćeničkom ratovanju .
Čekaćemo još jedan vek da zvanično mesto obnaroduje istinu i saznamo , štogod , i o vele-vele izdaji glavno komndujućeg vožda , koji je pobegao iz ustaničke države sa većim delom ustaničke blagajne , ostavivši ustaničku vojsku bez komandnog sastava i vojnih snaga , ruskih - koje su nas iz bratskih razloga ostavile na izvolte turskoj armadi !
Posle toga čekaćemo još bar pola veka da saznamo , da mu je suđeno u odsustvu za vele-vele izdaju , oco i brato ubistvo ; da je osuđen na smrt i egzekuciju da je izvršio plaćeni egzekutor , kolašinac , za kesu dukata !

" MANJE POZNATI DETALJI IZ ŽIVOTA VOŽDA Karađorđe nije imao milosti ni prema ocu ni prema bratu " - pa nije imao razloga da ima milosti prema stanovništvu , koje je kao ajduk pljačkao i koje je stradalo od njegove prijateljske vatre , dok je kao austrougarski plaćenik upadao na serpske teritorije i vršio terorističke akcije , navodno za destabilizaciju turske vlasti na srpskim teritorijama !
http://www.blic.rs/riznica/manje-po...rde-nije-imao-milosti-ni-prema-ocu-ni/rhkp8d0
 
Postovani Kolega Loncar.Procitao sam vasu "disertaciju",kojom ste pokusali da pokopate,najveceg vozda Karadjordja Petrovica.Pa zar ste
zaboravili (ili niste mozda ,znali), da je taj "hajduk",kako ga vi nazivate,PRVI,posle cetiri ipo veka,okupacije Srbije,od strane turaka,PRVI digao
Srpski narod na ustanak (Prvi Srpski Ustanak,18o6 god.) I Vi se usudjujete,da tog coveka opanjkavate !!! Pa zar Vi ne znate,da je Vozd Karadjordje,
IKONA Srpskog naroda.Vi Kolega Loncar,kopate po mozgu svima nama.Vi pokusavate,da izmenite is toriju Srbije.Ko Vam je za to,dao pravo i ko
vam je dao odobrenje.Mislim da niste dovoljno zrelo razmislili,pre nego sto ste napisali,ove Vase ,opake redove.Ali mi Vam prastamo,sa onim
poznatim:"Oprosti mu Boze,jer ne zna sta radi"!!!
 
Istina Lorde , ruši Ikone - a klupost i pokvarenost pravi nove ikone . Ikone su kao zvezde granda - prolazne , dok je istina o njima večna !

...naša pravna mudrost zna samo za posmrtne rehabilitacije i idealizacije zlotvora , za razliku od rimskog prava koje zna i za posmrtna suđenja zločincima.....pa tako imamo u rimskom pravu da krivična dela protivu ljudi i čovečnosti ne zastarevaju.....

...samo da podsetim redak čitalački publikum , da je to rimsko pravo posmrtno sudilo i božijim izaslanicima na zemlji....tako je naprimer , eshumiran Papa Formus i bilo mu je suđeno....

...naravno , daleko je Rim od naše prestonice , pa je daleko i takozvano rimsko pravo od naše tiranije !
 
.....e pa mi nemamo , ili bolje rečeno neznamo gotovo ništa o našim starim bogovima - bar ja i moj skudoumni svet u kome sam , pa sam morao da pozovem upomoć božanstva civilizacija starijih od judeohrišćanske neznabožačke....za nas balkanske pravoslavce kažu da smo oni koji neznaju ništa o ovom pa ni o svojim paganskim bogovima....zaglupljeni smo , i to stanje se prenosi genetski - kao kakvo biološko stanje....

...pa kad si svratio , šta kažeš za istinu koja dolazi lagano sa zvaničnog mesta....onako pritajena , ova istina dolazi nekako sleđa - mučki.....nije bogami lepo biti ljubitelj oco i brato ubice , a još manje je lepo uzeti takvog za duhovni svetionik....ajd ono za narodnu blagajnu i bežaniju čovek i da pregrmi nekako , ali oco i brato ubistvo , što jes jes , ne ide !
 
Počelo je to , ima evo dve decenije , da zbog ove istine : nestaju ljudi , bivaju mučki iz potaje ubijani - a o drugim mukama onih koji nisu hteli da ćute , o njihovim proganjanjima , šikaniranjima ,o bacanju bombi u njihova dvorišta , ispred vrata , ili o zlostavljanju članova njihovih poridice i da ne govorim . Dve decenije tihog terora , pred kojim je svaka državna uprava okretala leđa , čak i dan dani , poješće mrak nebrige i duhovnog razbojništva !

A ona , ISTINA , odjednom bukne ispred nas , ubitačno :

Karadžić: Zločin u Srebrenici je počinio izdajnik srpskog naroda

To se nikad nije desilo u našoj istoriji, i nije se smelo dogoditi ni sada. To je bilo potpuno idiotski i glupo, počiniti zločin koji se mogao izbeći, i to na kraju rata koji smo dobijali. Za nas je to bilo potpuno neočekivano i neverovatno. Kao da je to učinila neka poremećena pamet

http://www.politika.rs/sr/clanak/36...Srebrenici-je-pocinio-izdajnik-srpskog-naroda

Zbog sakrivanje ove istine , danas tako jednostavno objavljene , milioni nevinih , čak i oni koji o ovome ništa neznaju , kojima u svesti taj događaj i nije zabeležen - bili su kažnjeni , kažnjavani i biće kažnjavani tek njihovi potomci !
Srebrnički zločinci kako tako videće nekakvu pravdu ; no kako će ovi ovdašnji zločinci koji su krili istinu i krijući je činili zločine nad sopstvenim stanovništvom - dakle , kako će oni videti pravdu i sresti se sa svojim zlim delima !
 

Back
Top