Švaleri naebaćete!

r0JUyQT.jpg



Prošle godine primiše u radni odnos kod mene jedno devojče.Ne zna se šta je na njemu lepše.Što bi rekli ko Miloska Venera.Lepa ko lutka a o drugim atribuitima ne smem ni da pričam. Muškarci počeše da obleću kancelariju,odjednom svi imaju nekog posla,da ne veruješ, a ona samo trepće okicama i deli osmehe.

Kad jednog dana,kao i uvek, ulete u kancelariju kurir Lale sa gomilom nekih koverata i jednim časopisom i pravo za njen sto.Baci one novine na sto i kaže: “žene da vidim kakve muškarce volite”. Ko na komandu skočiše sve jer doneo neki od onih modnih časopisa gde muški reklamiraju donje rublje. Oće bre da se poubijaju koja će pre da gleda one slike prva.

Ja pogledam gde je naše novo devojče,kako ona reaguje, kad ona se sakrila pod radni sto.Šta radiš crna tu, pitam je. Sva uplašena odgovori da ne sme da gleda u te slike jer će da ostane u drugom stanju...ovde ću da zastanem.

“Pod polno uznemiravanje spadaju svaki nepriličan dodir, izjava, degutantan vic, dobacivanje ili zviždanje, sa seksualnom konotacijom, na poslu, fakultetu ili ulici, za koje je žena otvoreno stavila do znanja da joj smetaju i uznemiravaju je. Predviđena kazna za polno uznemiravanje može biti do tri godine zatvora.”

Sad samo postavljam pitanje. Da li će kurir Lale da odgovara za polno ili seksualno uznemiravanje,kako god, i koliko mu godina robije sleduje.Uneo je časopis bez njenog znanja a to je radio godinama unazad i nikada se niko nije ni naljutio.

Švaleri sad ste naebali,više ni masne viceve ne smete da pričate
.


4c4eksU.jpg
 
mizaca;bt296246:
Jeste.Ja bi joj odvalila samarcinu da sam musko.Pa nek me tuzi sudu za ljudska prava u Strazburu.......Jeftina hard-core slika.....:evil:

Takve i slicne slike mozes da sretnes na svakom koraku,uostalom dovoljno je da pogedas naslovne strane domace zute stampe i sve ti je jasno.A ko ovde koga uznemirava,one koje su se ovako "namestile" ili on koji ih gleda bez njihove dozvole:

9wxijNM.jpg
 

Back
Top